Statystyki graczy i wyniki meczów Sacramento Kings vs New York Knicks z dnia 4 kwietnia 2024 r.

W czwartek Sacramento Kings przybyli do Nowego Jorku z celem zremisowania sezonu z New York Knicks. Pomimo porażki 98-91 na poprzednim spotkaniu w Kalifornii, Kings byli zdeterminowani, by szukać zemsty na pozbawionych personelu Knicks. Chociaż Kings również borykali się z kontuzjami, w porównaniu z Knicks byli pewni swoich wysoko wykwalifikowanych zawodników.

Goście natychmiast pokazali swoją gotowość mocnym startem, pokonując Knicks 35-20 w pierwszym meczu. De’Aaron Fox, Keon Ellis i rezerwowy Davion Mitchell odegrali kluczową rolę w zapewnieniu początkowego wzmocnienia.

W drugiej kwarcie Knicks odwrócili się od swojej formy i pokonali Kings 32-25. Jalen Brunson zdobył 18 punktów w pierwszej połowie, a Josh Hart zapewnił mocne wsparcie z 12 punktami. Jednak na ławce rezerwowych Nowego Jorku panował w dużej mierze spokój, czym należało się zająć, jeśli drużyna miała nadzieję chronić swój rodzimy sąd.

Obie drużyny zeszły na przerwę, a Sacramento Kings prowadzili 60-52.

Gracze NBA rozświetlają boisko imponującymi rzutami za trzy punkty

De’Aaron Foxowi nie trafił tylko dwa z sześciu strzałów zza łuku, podczas gdy Keegan Murray w pierwszej połowie miał bilans 1 do 3 z tej samej odległości.

Jalen Brunson wolał skupić się na zdobywaniu punktów w polu karnym i skutecznie oddał swoją jedyną próbę rzutu za trzy punkty. Tymczasem Donte DiVincenzo w tym samym czasie trafił 2 z 6 strzałów zza łuku.