Najciekawsze momenty i wyniki meczu Dallas Mavericks vs Boston Celtics: 5 najlepszych momentów z meczu (1 marca)

Dallas Mavericks przegrali w piątek na TD Garden w Bostonie 138-110 z Boston Celtics w drugim pojedynku w sezonie, po zwycięstwie 119-110 Celtics 23 stycznia.

Celtics przystąpili do pojedynku w lutym prawie niepokonani, podczas gdy Mavericks przegrali dwa z trzech poprzednich meczów podczas swojej podróży na wschodnie wybrzeże.

Boston Celtics przejęli kontrolę w pierwszej połowie, prowadząc 66-59. Luka Doncic , którego udział w meczu był niepewny przed meczem, przed przerwą zdobył 23 punkty, nie okazując żadnych oznak dyskomfortu.