Żona Bradleya Beala, Kamiah Adams, zachwycona spotkaniem na dworze z żoną Isaiaha Thomasa, Kaylą

Isaiah Thomas przedłużył kontrakt z Phoenix Suns o kolejne 10 dni, zapewniając sobie obecność w drużynie do końca sezonu zasadniczego. W rezultacie jego żona, Kayla Thomas, była obecna na meczu i została zauważona na Instagramie Kamiah Adams, żony Bradleya Beala.

Na filmie Adams i Thomas entuzjastycznie się przytulili.

Thomas i Adams spotykają się na meczu Suns.

W sezonie 2019 Beal i Thomas byli członkami drużyny Washington Wizards, w której Thomas wystąpił w 40 meczach i zdobywał średnio 12,2 punktu na mecz.

Jak Isaiah Thomas może przyczynić się do sukcesu Suns

Chociaż Isaiah Thomas gra w Phoenix Suns już od jakiegoś czasu, zagrał tylko w trzech meczach i odgrywał ograniczoną rolę, średnio grając zaledwie 3,7 minuty na mecz.

W swoim debiucie miał rekord 0 na 1, a także zanotował asystę w wygranym 115:102 meczu z Philadelphia 76ers 20 marca. Wystąpił także w przegranym 128:103 meczu z OKC Thunder 29 marca, kończąc 2 z 4 i zdobył 5 punktów, jednocześnie zapewniając asystę.

W środowym zwycięstwie Suns nad Cleveland Cavaliers 122:101 Thomas wszedł na boisko na ostatnią minutę, ale nie zanotował żadnych statystyk.

Thomas może przyjąć większą rolę w drużynie Suns, ponieważ zespół nie ma obecnie certyfikowanego rozgrywającego. Jego doświadczenie weterana może okazać się cenne w play-offach, ponieważ będzie mógł poprowadzić drugą jednostkę i wykorzystać swoje umiejętności rozgrywającego, aby stworzyć okazje do zdobycia punktów swoim kolegom z drużyny. Dodatkowo Thomas mógłby przyczynić się do ataku, nie umniejszając talentów takich graczy jak Devin Booker, Kevin Durant, Bradley Beal i Grayson Allen.

Kibice drużyny Phoenix nie mogą się doczekać, aby Isaiah Thomas grał więcej minut, ponieważ jego przywództwo mogłoby przynieść ogromne korzyści mniej doświadczonej drugiej drużynie. Mając weterana w początkowej piątce, Thomas mógł zapewnić poczucie stabilności i poprowadzić młodszych zawodników na korcie, podczas gdy gwiazdy odpoczywają. Mógłby także pociągnąć swoich kolegów do odpowiedzialności, gdy Suns będą dążyć do udanej passy w fazie play-off.

Mimo że Isaiah Thomas nie gra zbyt wiele, Phoenix wciąż rośnie w siłę, wygrywając dwa mecze z rzędu i siedem z ostatnich 10.

Obecna passa zwycięstw wypchnęła Phoenix na szóste miejsce w Konferencji Zachodniej. Jest to znacząca pozycja, ponieważ sześć najlepszych drużyn ma zapewnione miejsce w pierwszej rundzie play-offów, co eliminuje potrzebę organizowania turnieju play-in.

Phoenix zajmuje obecnie szóste miejsce, zaledwie pół meczu za piątym w tabeli Dallas Mavericks. Remisują z New Orleans Pelicans, ale to oni utrzymują remis nad Pelicans, dzięki czemu Pelicans zajmują siódme miejsce. Phoenix ma także pół meczu przewagi nad ósmym w tabeli Sacramento Kings i 1,5 meczu przed dziewiątym w tabeli Los Angeles Lakers.