„Przejdzie do historii jako jedna z najpopularniejszych przekąsek wszechczasów w sporcie” – Sloane Stephens przeżuwająca sushi i koktajle podczas przegranej w Australian Open 3R bawi fanów

Niekonwencjonalna przekąska Sloane Stephens, którą przyrządziła w połowie meczu podczas starcia w trzeciej rundzie Australian Open 2024, zaskoczyła i rozbawiła fanów tenisa.

Stephens rozpoczęła swój występ w Australian Open od dominującego zwycięstwa 6:3, 6:1 nad Olivią Gadecki. Następnie pokazała swoją odporność, pokonując deficyt jednego seta w meczu z Darią Kasatkiną, pokonując 14. rozstawioną drużynę 4:6, 6:3, 6:3.

O miejsce w czwartej rundzie Amerykanka zmierzyła się z Anną Kalińską. Pomimo triumfu w pierwszym secie, Stephens nie był w stanie zapewnić sobie zwycięstwa, dzięki czemu Kalińska po dwugodzinnej i 45-minutowej walce odniosła zwycięstwo 6-7(8), 6-1, 6-4.

Oprócz porywających akcji na korcie, mecz przykuł także uwagę Sloane Stephens, która podczas zmiany meczu swobodnie delektowała się sushi i koktajlami. Wyjątkowa przekąska 30-latka w połowie meczu wywołała zabawne reakcje fanów tenisa.

„Koktajle i sushi podczas meczu to szaleństwo, Sloane” – skomentował fan.

„Sloane na korcie z dwiema paczkami sushi i dwoma koktajlami mnie dobija” – wtrąciła się kolejna fanka.

Tymczasem pisarz tenisowy Bastien Fachan zażartował, że jej zamówienie przejdzie do historii.

„Może przegrała mecz, ale sushi & Zamówienie na smoothie przejdzie do historii jako jedna z najpopularniejszych przekąsek wszech czasów” – napisał.

Oto kilka innych reakcji fanów:

Sloane Stephens o powołaniu Alexandra Zvereva do Rady Zawodników ATP w związku z zarzutami o przemoc w rodzinie: „Czy coś takiego wydarzyłoby się podczas WTA Tour? Prawdopodobnie nie”

Sloane Stephens przemawia do mediów

Podczas trwającego Australian Open Alexander Zverev zdominował pierwsze strony gazet po tym, jak pojawiła się wiadomość, że oczekuje na proces w Niemczech w związku z zarzutami dotyczącymi przemocy domowej przeciwko niemu przez jego byłą dziewczynę i matkę jego córki, Brendę Pateę.

W związku z niedawną nominacją Zvereva do Rady Doradczej Graczy ATP, Sloane Stephens został zapytany o utrzymanie się Niemiec na tym stanowisku pomimo zarzutów. Stephens, który zasiadał w Radzie Zawodników WTA, zapewnił, że taka sytuacja prawdopodobnie nie będzie tolerowana w turnieju WTA Tour.

„Myślę, że ATP bije własnym bębnem. Tak, robią to, co robią po tej stronie. Czy coś takiego wydarzyłoby się podczas WTA Tour? Prawdopodobnie nie. Ponownie stanie przed sądem i zostanie osądzony przez swoich rówieśników, a my zobaczymy, co będzie dalej” – powiedział Stephens na konferencji prasowej po pokonaniu Darii Kasatkiny.

Podczas gdy Stephens opuścił Australian Open 2024, Alexander Zverev ma szansę dotrzeć do czwartej rundy Major. W sobotę 20 stycznia Niemiec zmierzy się z Alexem Michelsonem w trzeciej rundzie.