Dlaczego Tommy DeVito znalazł się na ławce rezerwowych podczas meczu z Eagles? Zbadano powody decyzji Briana Dabolla

Nowicjusz rozgrywający New York Giants, Tommy DeVito, w poniedziałek w przerwie meczu z Philadelphia Eagles znalazł się na ławce rezerwowych, a jego rolę w trzeciej kwarcie przejął Tyrod Taylor. Reporterka Fox, Pam Oliver, wskazała, że ​​była to decyzja trenera Briana Dabolla, ale odmówiła zagłębiania się w szczegóły.

Jednak sądząc po jego występie w pierwszej połowie, DeVito był wyjątkowo słaby. W meczu typu „zrób albo zgiń” w ogóle nie dostrzegł pola końcowego, a jedyny gol Big Blue zdobył po rzucie z gry Masona Crosby’ego. Gdy Taylor wszedł, Giants w końcu zdobyli przyłożenia.

Giants Tommy’ego DeVito odpadli z rywalizacji w fazie play-off po porażce 33-25 z Eagles

Wydawało się, że dla New York Giants w 2023 r. nic nie poszło dobrze. Po zaskakującej kampanii 9-7-1 2022 i biegu do Runda dywizji, drużyna Big Blue mocno upadła, rozpoczynając od przegranej u siebie Dallas Cowboys 0:40.

A potem było jeszcze gorzej. Daniel Jones zerwał więzadło krzyżowe przedniego więzadła krzyżowego przedniego w 9. tygodniu podczas Las Vegas Raiders, popychając Tommy’ego DeVito do roli wyjściowej. Po przegranej w debiucie z Cowboys odniósł trzy zwycięstwa z rzędu, aby utrzymać drużynę w walce o play-offy.

Ale podczas New Orleans Saints cały ten impet opadł. Niedobrany debiutant Big Blue został zwolniony siedmiokrotnie w przegranej 24-6 meczu i po szczególnie mocnym uderzeniu został zastąpiony przez Tyroda Taylora.

W meczu przeciwko Philadelphia Eagles drużyna stanęła w obliczu sytuacji typu „decyduj albo zgiń” i w pierwszej połowie wyglądali na martwych, tracąc 20 goli punktów, co doprowadziło do odsunięcia DeVito na ławkę rezerwowych. W końcu obudzili się w trzeciej kwarcie, gdy Saquon Barkley rzucił się na sześć, a następnie Jackson z Adoree pokonał Jalena Hurtsa i posłał go 76 jardów do pola końcowego (wraz z dwupunktowym trafieniem).

Jednak ich nadzieje skończyły się w ostatnich sekundach. Przegrywając 33-25, Taylor wciąż miał szansę na remis, ale debiutujący narożnik Kelee Ringo ukradł mu przepustkę na Zdrowaś Maryjo:

To stawia Giants na 10-5, ale co ważniejsze, dyskwalifikuje ich z rywalizacji w fazie play-off.

Nadal mogą odegrać główną rolę w składzie obsady play-offów w nadchodzących tygodniach, gdy zmierzą się z Los Angeles Rams and Eagles.