Kto wygrał mecz charytatywny Sidemen 2023? Miniminter, KSI i Manny błyszczą w ekscytującym starciu z YouTube All Stars

Mecz charytatywny Sidemen 2023, największe wydarzenie YouTube roku, zakończył się zwycięstwem drużyny Sidemen FC 8:5 nad YouTube All-Stars XI. W szczytowym momencie wydarzenie przyciągnęło imponującą widownię, liczącą ponad 2,5 miliona widzów jednocześnie, a jednocześnie zebrano niesamowite dwa miliony funtów na cele charytatywne za pośrednictwem transmisji na żywo w YouTube.

Podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie w 2023 r. ponownie zamieniło się w widowiskową strzelaninę, w której łącznie 13 bramek trafiło do siatki w ciągu 90 minut. Emocje dodatkowo spotęgowały hat-tricki i niecelne rzuty karne, co sprawiło, że było to ekscytujące widowisko dla fanów.

Kto strzelił gola w meczu charytatywnym Sidemen 2023?

Zespół Sidemen umocnił swoją reputację mistrzów Sidemen Charity Match, odnosząc zwycięstwo w czterech z pięciu meczów , a ostatni mecz zakończył imponującym zwycięstwem 8-5.

Co ciekawe, do przerwy wynik był wyrównany i wyniósł 2:2, a gole dla gospodarzy strzelili Ethan „Behzinga” (9′) i Simon „Miniminter” (45′) dla gospodarzy Sidemen FC, a Chris „ChrisMD” (15′) i Amin „Chunkz”(45+2′) trafili do siatki dla XI YouTube All-Stars.

Bramki naprawdę otworzyły się po przerwie, gdy drużyna Sidemen FC nie traciła czasu i znalazła bramkę. Udało im się strzelić dwa gole w ciągu pierwszych pięciu minut drugiej połowy, a Manny strzelił gola w 48. minucie, a następnie ponownie w 50. minucie.

Najbardziej wirusowy moment meczu miał miejsce w 55. minucie, kiedy Darren „IShowSpeed” zdumiewająco nie wykorzystał rzutu karnego przeciwko swojemu rodakowi i rywalowi w bramce, JJ „KSI”. Jednak drużyna YouTube All-Stars XI wycofała się minutę później po golu Maxa Fosha spoza pudełka.

Wynik przedłużył się do 6-3, gdy w 60. minucie do siatki trafił Tobi „TBJZL”, a Manny uzupełnił hat-tricka, strzelając gola w 62. minucie. Następnie KSI straciło bramkę samobójczą pięć minut później na 6-4.

Członek drużyny Sidemen, Harry „Wroetoshaw”, strzelił gola po strzale zza pola karnego i w 80. minucie było 7-4. Ostatnie dwa gole padły w 86. minucie (Niko Omilana dla YouTube All-Stars XI) i 96. minucie (wbicie Tareqa z sześciu jardów).

Pełny dostęp do pełnej wersji wideo na żądanie (VOD) meczu charytatywnego Sidemen Charity Match 2023 można uzyskać bezpłatnie na oficjalnej stronie Sidemen w serwisie YouTube. Ponadto fani mogą spodziewać się premiery najważniejszego filmu jeszcze dziś, 9 września.

Wszystkie datki i dochody z wydarzenia Sidemen Charity Match 2023 zostaną przeznaczone na wsparcie organizacji charytatywnych, takich jak Rays of Sunshine na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, Brightside na rzecz równych szans dla dzieci, CALM na rzecz zdrowia psychicznego oraz Teenage Cancer Trust na rzecz pacjentów w wieku 13–24 lat.