Kim jest dziewczyna Haywooda Highsmitha? Dowiedz się więcej o życiu osobistym gwiazdy Heat

Haywood Highsmith jako amerykański zawodowy koszykarz w Miami Heat. Highsmith jest w swoim drugim sezonie w Heat, zdobywając kontrakt w zeszłym sezonie po dwóch 10-dniowych umowach.

Pochodzący z Baltimore jest obecnie w związku z Melissą Diaz Carrasco. Nie wiadomo, czy są małżeństwem, ale mają razem córkę o imieniu Hazel urodzoną w październiku 2021 roku.

Carrasco, na podstawie swojego konta na Instagramie, ma syna z poprzedniego związku. Regularnie bywa też na meczach Heat w Kaseya Center, by okazać wsparcie dla Highsmith.

Według jej profilu na LinkedIn, Melissa Diaz Carrasco pochodzi z okolic Miami-Fort Lauderdale. Od 2019 roku pracuje jako certyfikowany pożyczkodawca hipoteczny dla Agape Mortgage Group. Specjalizuje się w kredytach mieszkaniowych i komercyjnych na Florydzie.

„Jako inicjator kredytu hipotecznego pomagam moim klientom przejść przez jeden z najważniejszych etapów ich życia, niezależnie od tego, czy są pierwszym nabywcą domu, inwestorem, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, bankierem, czy na rynku nowego domu – napisała Carrasco na swoim firmowym profilu na Instagramie.

Carrasco wcześniej pracował w finansach na Florydzie po ukończeniu Miami Dade College. Wychowała się w stanie, ale mówi też płynnie po hiszpańsku.

Droga Haywooda Highsmitha do NBA

Haywood Highsmith z Miami Heat

Haywood Highsmith urodził się i wychował w Baltimore w stanie Maryland. Highsmith grał w koszykówkę w szkole średniej w Archbishop Curley High School, ale nie wzbudził zainteresowania ze strony szkół Division I. Grał w Wheeling Jesuit Cardinals, programie Division II w Wirginii Zachodniej.

Highsmith odpadł w 2018 roku, ale podpisał kontrakt z Delaware Blue Coats w NBA G League. Philadelphia 76ers podpisał z nim dwustronny kontrakt w połowie sezonu 2018-19, debiutując w wygranym 132-115 meczu z Washington Wizards.

Produkt Wheeling pojawił się w pięciu meczach dla Sixers, ale został zniesiony poza sezonem. Podczas pandemii grał w Blue Coats, przebywając za granicą w Crailsheim Merlins w Niemczech.

The Miami Heat podpisał z nim 10-dniowy kontrakt w grudniu 2021 r. Po dwóch 10-dniowych umowach Heat zmienił jego kontrakt na standardowy. Podpisał kontrakt do następnego sezonu, ale nie jest to umowa gwarantowana.

Haywood Highsmith osiąga najlepsze wyniki w karierze w fazie play-off, przegrywając mecz 5 z Celtics

Haywood Highsmith rozegrał w tym sezonie 54 mecze dla Miami Heat , startując w 11 z nich. Highsmith spędzał średnio 17,4 minuty na mecz, ale miał ograniczoną rolę w play-offach.

Jednak Highsmith był w stanie zdobyć 15 punktów w karierze play-off przeciwko Boston Celtics w piątym meczu finałów Konferencji Wschodniej. Gdy Heat spadł w trzeciej kwarcie, główny trener Erik Spoesltra dał minuty Highsmithowi. 26-letni napastnik wykorzystał okazję, by pokazać, że potrafi dawać z siebie wszystko.