ZOBACZ: Ugo Humbert całuje dziewczynę Tessah z radości po zdobyciu tytułu w Dubaju i serdecznie ściska zespół trenerski

Ugo Humbert pocałował swoją dziewczynę Tessah Andrianjafitrimo po zwycięstwie w Dubai Tennis Championships. Francuz również serdecznie uściskał swój zespół trenerski.

Humbert dotarł do finału turnieju ATP 500 po pokonaniu Gaela Monfilsa, Andy’ego Murraya, Huberta Hurkacza i Daniila Miedwiediewa. Jego przeciwnik w finale, Alexander Bublik, w poprzednich rundach pokonał Tomasa Machaca, Tallona Griekspoora, Jiriego Lehecką (walkowerem) i Andreya Rubleva (walkowerem).

Pierwszy set finału był w miarę wyrównany, dopóki Humbert nie przełamał Bublika i wyszedł na prowadzenie 5:4. Francuz wykorzystał większość swojej gry serwisowej i ostatecznie zwyciężył w secie 6:4. W drugim secie Bublik został przełamany już na początku, gdy Humbert wyszedł na prowadzenie 3:1. To okazało się zbyt trudne dla Kazacha, aby go dogonić i to Humbert wygrał seta 6:3, a wraz z nim tytuł.

Podczas uroczystości po meczu Humbert podszedł do swojej loży, a Francuz pocałował swoją dziewczynę, Tessah Andrianjafitrimo. Zaczął także przytulać resztę swojej drużyny.