Obejrzyj: Tyrese Haliburton i piosenkarz R&B Mario wykonują hit „Let Me Love You” na imprezie NBA All-Star

Obrońca Indiana Pacers, Tyrese Haliburton, został przyłapany, jak śpiewał hitowy hit Mario „Let Me Love You”. W ramach zaimprowizowanej współpracy Haliburton zaśpiewał w niedzielę u boku piosenkarza Mario na imprezie NBA All-Star podczas weekendu All-Star w Indianapolis.

Od czwartku zapotrzebowanie na czas Haliburtona było stałe, z minuty na minuty i z godziny na godzinę. Ale oczywiście jest to zadanie, którego podjął się chętnie. Był młodą twarzą drużyny, która po raz pierwszy od 1985 roku była gospodarzem Meczu Gwiazd.

„To było zoo” – powiedział Haliburton na sobotniej konferencji prasowej. „To było dużo, ale i świetna zabawa. Powiedziano mi, że jestem niczym król weekendowego balu, więc po prostu robię, o co mnie proszą”.

50 Cent dziękuje Tyrese’owi Haliburtonowi za to, że zawsze relacjonuje swoje negocjacje

Na imprezie NBA All-Star party zdobywca nagrody Grammy, raper 50 Cent, wszedł na scenę, aby w humorystyczny sposób podziękować Haliburtonowi za to, że zawsze relacjonuje jego występy. Raper zasugerował, że można liczyć na Haliburtona, który pokryje spready, gdy obstawia mecze Indiana Pacers.

„Ten skurwiel jest najlepszy. Nie jestem tego pewien, ale wiem, że będzie krył. Wiem, że będzie krył” – powiedział 50 Cent.

Występ Tyrese’a Haliburtona w All-Star Game

Gwiazda Indiana Pacers po tym, jak w zeszłym sezonie grał w rezerwie, był podstawowym składem Konferencji Wschodniej. Ulepszenie statusu odzwierciedlające jego postępy jako gracza.

Grając na swoim macierzystym stadionie w Indianapolis, lokalna gwiazda szybko się rozgrzała, wyrzucając pięć trójek i zdobywając 15 punktów w zaledwie 92 sekundy. Haliburton strzelił piąty rzut za trzy punkty z logo All-Star w kierunku linii połowy kortu i już cztery minuty po rozpoczęciu meczu miał okazję grać w dwóch drużynach.

„Miałem zamiar strzelać, dopóki nie spudłuję” – powiedział Haliburton po meczu.

Wreszcie w szóstej próbie Tyrese Haliburton spudłował. Ale miał już 15 punktów i był pierwszą gwiazdą programu. To były wymarzone pierwsze minuty dla oblicza marki Indiany, a gwiazdor Pacers bawił się grą, starając się jednocześnie zapewniać rozrywkę.

Haliburton stoczył zaciętą walkę o tytuł MVP z gwiazdą Milwaukee Bucks Damianem Lillardem . Ostatecznie, gdy komisarz NBA Adam Silver po meczu ogłosił Lillarda MVP, kibice w Indianapolis powitali tę decyzję buczeniem, wspierając swojego głównego rozgrywającego.

Tyrese Haliburton zdobył 32 punkty, siedem zbiórek i sześć asyst, aby zapewnić drużynie Konferencji Wschodniej zwycięstwo 211-186 w meczu gwiazd NBA w 2024 roku. Trafił 10 z 14 zza łuku.