„Obejrzyj, jak przegrywają Pistons”: YouTuber wyrusza za granicę w komicznej koszulce, aby być świadkiem passy Detroit Pistons z rzędu po 28 meczach z rzędu

Detroit Pistons pogrążeni są w najdłuższej serii porażek w jednym sezonie w NBA (27 meczów). Aby otrząsnąć się z kryzysu, muszą zmierzyć się z Boston Celtics, drużyną z najlepszym bilansem w NBA. Sytuacja Detroit przyciągnęła uwagę świata sportu i wiele osób zastanawia się, jak poradzi sobie w meczu z Celtics.

Pistons mieli kilka okazji na przerwanie passy. Z tego czy innego powodu po prostu nie byli w stanie pokonać garbu. Niektórzy fani Detroit są w TD Garden, aby wspierać swoją oblężoną drużynę.

Jednym z tych, którzy udali się na arenę, jest YouTuber Troydan. Jego zamiaru pójścia na mecz nie można mylić. Miał to wypisane na koszuli:

„Przyleciałem z Kanady, żeby zobaczyć, jak Pistons przegrywają 28 meczów”.

Fani Boston Celtics z pewnością pokochaliby trolling. Miłośnicy Detroit Pistons mogą śmiało powiedzieć, że mają coś innego do powiedzenia na temat tego śmiałego ogłoszenia. Troydan pochodzi z Kanady i jest dość popularny dzięki swoim filmom NBA 2K. Jest także wielkim fanem ligi MLB i publikuje filmy przedstawiające jego analizę tego sportu.

Na nieszczęście dla YouTubera może stać się memem, jeśli Pistons w końcu utrzymają się i odniosą wielkie zwycięstwo. Celtics mogą być o krok od najbardziej upokarzającej porażki w sezonie. Po 24 minutach akcji Detroit objęło niewyobrażalne prowadzenie 66-47.

Cade Cunningham robi wszystko, co w jego mocy, aby zakończyć passę porażek Detroit Pistons

W przegranym 118-112 meczu z Brooklyn Nets Cade Cunningham miał 41 punktów, dziewięć zbiórek, pięć asyst i jeden przechwyt i jeden blok. Jednak niezdolność Detroit Pistons do skutecznej akcji kosztowała ich grę.

W dzisiejszym meczu przeciwko Boston Celtics zdobył już 22 punkty, trzy asysty, trzy przechwyty i jedno odbicie. Skład Detroit będzie musiał nadal się wzmacniać, aby passa porażek dobiegła końca. Jaden Ivey i Jalen Duren znakomicie wspierali Cunninghama w pierwszej połowie.

Boston przegrywa głównie dlatego, że nie potrafił uderzać z dystansu. Detroit dawało z siebie wszystko w obronie, ale Celtics pomogli im, wielokrotnie nie strzelając przy skoczkach. Gra będzie jeszcze bardziej interesująca, jeśli i kiedy zaczną strzelać jak zwykle.

W Bostonie nie ma Jaylena Browna, który pauzuje z powodu kontuzji pleców, ale wciąż mają Kristapsa Porzingisa, Ala Horforda, Derricka White’a i Jrue Holiday. Detroit Pistons będą desperacko próbować ich dogonić, ale gospodarze są w trudnej sytuacji i oczekuje się, że będą walczyć.

Troydan będzie się pocił na krześle, jeśli Celtics nie zaczną odrabiać straty w trzeciej kwarcie.