[Zobacz] Rohan Bopanna odbiera koszulkę Bengaluru FC od Sunila Chhetriego przed meczem BFC vs CFC ISL

Indyjski tenisista Rohan Bopanna najlepiej wykorzystuje swoją krótką przerwę w Indiach po sukcesie w Australian Open 2024. W środę, 7 lutego, wziął udział w meczu Indian Super League pomiędzy południowymi rywalami Bengaluru FC i Chennaiyin FC na stadionie Sree Kanteerava w Bengaluru.

Bopanna przybyła na stadion wieczorem przed meczem i pozowała do zdjęć z kibicami BFC przed stadionem, w tym z grupą małych dzieci. Na mecz był obecny wraz z żoną Supriyą Annaiah i ich czteroletnią córką Tridhą.

Tuż przed rozpoczęciem meczu legendarny indyjski piłkarz i kapitan drużyny Bengaluru FC Sunil Chhetri wręczył Rohanowi Bopannie spersonalizowaną koszulkę , na której widniało jego imię „Rohan” i „Nr 1”, aby upamiętnić jego niedawny status nr 1 na świecie w rankingu ATP rankingi gry podwójnej mężczyzn.

Obejrzyj filmy tutaj:

Bengaluru FC pokonało Chennaiyin FC 1:0 dzięki bramce australijskiego skrzydłowego Ryana Williamsa w drugiej połowie. To zwycięstwo pomogło klubowi zrobić ogromny krok w tabeli punktowej ISL 2023-24. Zespół prowadzony przez Sunila Chhetriego przesunął się na szóste miejsce z 14 punktami w takiej samej liczbie meczów, po tym jak przed tym spotkaniem zajmował 11. miejsce.

Kiedy Rohan Bopanna będzie następny w akcji?

Rohan Bopanna miał dwutygodniową przerwę po zdobyciu swojego dziewiczego tytułu Wielkiego Szlema w grze podwójnej mężczyzn podczas Australian Open 2024 wraz z miejscowym chłopakiem Matthew Ebdenem. W wieku 43 lat, 10 miesięcy i 23 dni Bopanna została najstarszą zawodniczką, która wygrała turniej Wielkiego Szlema w historii tenisa.

Bopanna postanowił odpocząć przez wspomniany okres i spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi. 2 lutego spotkał się z premierem Indii Narendrą Modim w stolicy kraju, New Delhi.

Następnie numer 1 na świecie weźmie udział w Dubai Duty Free Tennis Championships (24 lutego – 2 marca). Indian Wells (4–17 marca) i Miami Open (17–31 marca) to nadchodzące wydarzenia, na których w przyszłym miesiącu będzie można go zobaczyć w akcji.