ZOBACZ: LeBron James potyka się o TJ McConnella podczas przerażająco wyglądającego upadku

W sobotę podczas czwartej kwarty meczu o mistrzostwo NBA In-Season Tournament LeBron James upadł na podłogę po wjechaniu na TJ McConnella. Na 9:20 minuty przed końcem James zapewnił drużynie LA Lakers zbiórkę w defensywie i próbował przebiec od wybrzeża do wybrzeża, ale McConnell przeszkodził mu i obaj gracze wpadli na siebie.

Fani Lakers niepokoili się o LeBrona Jamesa, ponieważ wydawało się, że doznał kontuzji kolana. James przez kilka sekund leżał płasko na twardym drewnie, co wzbudziło niepokój fanów, czy potrafi widzieć mecz.

Na szczęście LeBronowi nic się nie stało i potrzebował tylko kilku sekund na złapanie oddechu, zanim ponownie stanął do walki. Oto film przedstawiający jego kolizję z McConnellem:

Dotychczasowe występy LeBrona Jamesa w meczu o mistrzostwo sezonu NBA przeciwko Pacers

Indiana Pacers – Los Angeles Lakers: Mistrzostwa – turniej śródsezonowy NBA 2023
Indiana Pacers kontra Los Angeles Lakers: Mistrzostwa – turniej śródsezonowy NBA 2023

LA Lakers prowadzą Indiana Pacers 123- 108 na 1:10 przed końcem sezonu mistrzostw NBA w Las Vegas.

Stawka jest wysoka, ponieważ Lakers chcą udowodnić, że w lidze nadal stanowią siłę, z którą należy się liczyć. Tymczasem Pacers chcą udowodnić, że mają wszystko, czego potrzeba, aby coś wygrać.

LeBron James daje z siebie wszystko, aby zdobyć mistrzostwo w Las Vegas. James wystawia swoje ciało na ryzyko, wpadając na przeciwnika, atakując kosz i przejmując kontrolę w obronie.

Wybitny komik Kevin Hart wyrzucił LeBrona za flop w pierwszej kwarcie, kiedy przyjął szarżę przeciwko Mylesowi Turnerowi. Niezależnie od tego, czy flop czy nie, nie można nie szanować „Króla” za sposób, w jaki wystąpił w grze o mistrzostwo.

Zbliżając się do 39. roku życia, James pracuje na pełnych obrotach i po raz kolejny gra, jakby wciąż był w doskonałej formie. LeBron zanotował double-double z 22 punktami i 11 zbiórkami. Liczby mogą się poprawić, ponieważ wydaje się, że jest on zdeterminowany, aby wygrać zawody.