Obejrzyj — LeBron James oszałamia świat NBA po tym, jak wykonał szeroko otwarty wsad

LeBron James i LA Lakers próbowali zbudować 10-punktową przewagę nad Denver Nuggets w drugiej kwarcie. Czterokrotny MVP, który otrzymał doskonałe podanie od Rui Hachimury, wyprzedził wszystkich w najważniejszym momencie, kiedy to się stało:

Gdyby nie to, że piłka wyślizgnęła się luźno, James wykonałby odwrotny slam alley-oop i powiększył prowadzenie Lakersów do 42-32. Zamiast tego Denver odetchnął, a fani Nuggets mieli powód do radości.

James miał sześć punktów, cztery asysty i trzy zbiórki, kiedy spudłował coś, co można by nazwać szczupłym szczupłem.

Fani szybko zareagowali na niewymuszony błąd Jamesa:

LeBron James również przegapił szeroko otwarte lay-upy na kilka minut przed wspomnianym błędem. Rzadko chybia celnych strzałów.

Media społecznościowe będą się świetnie bawić, trollując go, jeśli LA Lakers przegrają dwoma punktami. Fani koszykówki szybko iz pewnością zwrócą uwagę na rzekomy błąd obrócenia wsadu kołowrotka.

LeBron James i LA Lakers otrzymują doskonały wkład od Rui Hachimura

Lakers zaczynają budować poduszkę przeciwko Denver Nuggets dzięki Rui Hachimura. Wiodący strzelec LA z ławki rezerwowych właśnie stracił 13 punktów w osiem minut przy wyniku 6:6.

LA będzie potrzebować japońskiej gwiazdy koszykówki, aby utrzymać formę, aby pomóc Lakersom w próbie kradzieży jednego meczu w Denver.