[OBEJRZYJ] Drew McIntyre przerwał walkę z Jeyem Uso na dwie minuty podczas wydarzenia na żywo; Co dokładnie się wydarzyło?

Drew McIntyre zaangażował się w ciekawe miejsce podczas swojego ostatniego meczu z Jeyem Uso podczas występu w domu.

Na gali Utica Live Jey walczył z Drew McIntyre w pojedynku pojedynczym. W ostatnich chwilach walki McIntyre zadał niski cios Jeyowi, podczas gdy sędzia zakładał śrubę rzymską na słupek ringu. Następnie Scottish Warrior wykonał Claymore Kick i odniósł wielkie zwycięstwo.

W pewnym momencie McIntyre przerwał bitwę na Uso i wziął mikrofon, aby nagrać promo skierowane do fanów. W pewnym momencie The Scottish Warrior nazwał siebie „dobrym facetem”, a Jey Uso określił mianem „złego faceta”. Przejdź do 5: 03 znak, aby obejrzeć fragment:

McIntyre odwrócił się w drodze do Survivor Series: WarGames 2023, ingerując w mecz Undisputed WWE Tag Team Title. Zaatakował Jeya Uso Claymore Kick, co kosztowało go i Cody’ego Rhodesa tytuł mistrzowski. Następnie Scottish Warrior uścisnął dłoń Rhei Ripley, gdy RAW zniknęło z anteny.

Obrót McIntyre’a był jak dotąd wielkim hitem w WWE Universe. Czas pokaże, co dalej z byłym mistrzem WWE, gdy odkrył swoją ciemną stronę.

Czy podoba ci się dotychczasowy bieg po piętach McIntyre’a? Zagłosuj w sekcji komentarzy poniżej.