Czy Kyle Shanahan był pijany podczas wieczoru otwarcia Super Bowl 2024? Fani szaleją po wirusowym wywiadzie z 49ers HC

Kyle Shanahan ma okazję zemścić się za porażkę w Super Bowl 54 z Andym Reidem i Kansas City Chiefs. Dzięki temu drużyna San Francisco 49ers zdobędzie szósty tytuł Super Bowl i pierwszy od 1994 roku. Jednak przed ważnym meczem fani zauważyli, że Shanahanowi mogło za bardzo podobać się Las Vegas.

Zwolennicy futbolu zwrócili uwagę, że głos Shanahana jest niewyraźny, co sugeruje, że przed rozmową z mediami spożył kilka napojów alkoholowych.

W rozmowie z Michaelem Robinsonem z NFL Network podczas wieczoru otwarcia Super Bowl siedmioletni główny trener przypomniał sobie rozmowę z dyrektorem generalnym 49ers Jedem Yorkiem na temat Brocka Purdy’ego.

Podsumowując, Mike Shanahan pochwalił Purdy’ego jako najlepszego rozgrywającego, nawet mając w składzie Jimmy’ego Garoppolo i Treya Lance’a. Jednak fan piłki nożnej skomentował jego dostawę, mówiąc:

„Jest walnięty!”

Inny obserwujący powiedział:

„Ten koleś jest mocno ranny. To może być dobra rzecz.

Oto inne reakcje na to, że Kyle Shanahan wygląda na pijanego przed spotkaniem z mediami.

Komentatorzy zwracali uwagę, że Super Bowl 58 już za sześć dni. Chociaż Kyle Shanahan wypił trochę piwa, on i zespół doradców 49ers nie przyjechali do Las Vegas bez planu gry przeciwko Kansas City Chiefs . Odpuszczenie sobie przed ważnym meczem może pomóc mu pozbyć się presji wynikającej z bycia lekkim faworytem do zwycięstwa.

Czy Super Bowl 58 będzie kolejnym zwycięstwem Kyle’a Shanahana od tyłu?

Zespół 49ers miał trudne początki w pierwszych dwóch meczach play-off w tym sezonie, daleko im do dominującej drużyny, która zapewniła sobie czołowe miejsce w National Football Conference.

Objęli prowadzenie od Green Bay Packers w ostatniej minucie pojedynku w rundzie dywizji dzięki uprzejmości przyziemienia Christiana McCaffreya. Tydzień później wyglądali na ospałych po stracie 24-7 do przerwy w meczu z Detroit Lions .

Kyle Shanahan i Niners odwrócili scenariusz w drugiej połowie, pokonując Lions 27-7 i zostając reprezentantem NFC w Super Bowl 2024.

Bukmacherzy podają, że różnica punktów wynosi minus dwa, co prognozuje bliskie dopasowanie między nimi. Czy w takim przypadku 49ers sięgną po trofeum Lombardi po zmniejszeniu prowadzenia Kansas City? To byłby idealny sposób na wygranie Super Bowl, ponieważ w ten sposób Chiefs pokonali ich cztery lata temu.

Niners mieli dziesięciopunktową przewagę z cieniem na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Jednak Travis Kelce złapał podanie po przyziemieniu i skrócił dystans do trzech. Dwa szybkie przyłożenia Damiena Williamsa zapewniły Chiefs pierwszy od 50 lat tytuł Super Bowl .