Zawodnik UFC pluje krwią, Conor McGregor ma dziwaczne starcie z Petrem Yanem, Khalil Rountree Jr. wstrzymuje się od strzału zabijającego: nowe podsumowanie MMA

W dzisiejszym numerze omówimy UFC Vegas 83, nieoczekiwane starcie Conora McGregora z Petrem Yanem i nie tylko.

#3. Tim Elliott dusi przeciwnika UFC Vegas 83, aż ten wypluwa krwią

Tim Elliott dał spektakularny występ na UFC Vegas 83, zapewniając sobie zwycięstwo przez techniczne poddanie przez duszenie trójkątem ramion w walce z Su Mudaerji.

Przed przerwą w pierwszej rundzie po 4:02 Elliott trzymał duszenie imadłem. Mudaerji odmówił odklepania i tolerował chwyt do tego stopnia, że ​​pod wpływem nacisku z ust trysnęła mu krew. W tym momencie wkroczył Herb Dean i machnął ręką do walki.

Obejrzyj poniższy film:

Fani zareagowali na zwycięstwo Elliotta w X, gdzie niektórzy porównali go nawet z premierami Khabibem Nurmagomedowem i Jonem Jonesem.

Przeczytaj komentarze tutaj.

#2. Conor McGregor niespodziewanie staje twarzą w twarz z Petrem Yanem

W wyniku nieoczekiwanego obrotu wydarzeń Conor McGregor zmierzył się z Petrem Yanem podczas sobotniej gali bokserskiej.

Obaj zawodnicy wzięli udział w Nocy Mistrzów IBA w Dubaju. W pewnym momencie gali Yan ubrany w biały T-shirt i McGregor w czarnej koszuli patrzyli na siebie na środku ringu. Jednak było to beztroskie i jedynie dla zabawy, co widać po uścisku, jaki podzielili na koniec.

Podczas gdy McGregor miał poważną minę podczas patrzenia, Yan ledwo mógł powstrzymać uśmiech.

Fani byli całkowicie zaskoczeni nagłością tej konfrontacji, chociaż McGregor wcześniej groził, że rozerwie Rosjanina na strzępy podczas sparingu.

#1. Khalil Rountree Jr. pochwalony za powściągliwość wobec Anthony’ego Smitha

Khalil Rountree Jr. powstrzymał się przed zadaniem ostatecznego ciosu bezbronnemu Anthony’emu Smithowi na UFC Vegas 83.

W pierwszej minucie trzeciej rundy potężna prawa ręka Rountree Jr. powaliła „Lwie Serce” na ziemię. „Koń bojowy” podniósł rękę, prosząc o kontynuację, ale strzał nie trafił. Zamiast tego czekał, aż sędzia wkroczy i przerwie walkę, i tak się stało.