Tom Aspinall kpi z Jona Jonesa na TikToku z powodu dłuższej nieobecności, fani reagują: „Czekam tylko na przegraną w pierwszych 2 minutach”

Tom Aspinall w mediach społecznościowych dokuczał Jonowi Jonesowi z powodu jego przerwy.

W klipie udostępnionym w serwisie X za pośrednictwem @mma_orbit tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC zamieścił na TikToku film, w którym żartuje, że czeka na Jona Jonesa, podczas gdy filtr szybko postarza go w starca.

Kilku użytkowników X chciało zabrać głos w tej sprawie, ponieważ Aspinall w dalszym ciągu nawołuje do walki o unifikację tytułu z liniowym mistrzem wagi ciężkiej UFC.

@realmyola1 powiedział,

„Czekam tylko na przegraną w pierwszych 2 minutach”.

@Dmal314 stwierdził,

„Cholera, Tom mógłby się namówić na walkę o tytuł”

@TheVEALCHOP zażartował,

„każdy koleś w dywizji Jonesa tak robi, potem przychodzi walka, a oni jadą na kółkach i cofają się przez 5 rund, przegrywając 50-45”

@ElijahMac99 powiedział:

„Lmaooo Jon kos go w rundzie 1😂😂”

@CombatCritique stwierdził,

„Aspinall może pokonać Jonesa”

@gavinspringett zażartował,

„Rozumiem jego frustrację, ale wiedział, w co się pakuje, walcząc o tymczasowy tytuł. Dana i UFC zawsze mieli jasność co do tego konkretnego gościa”.

[Zdjęcia dzięki uprzejmości: wątek @mma_orbit na X]

Obejrzyj klip Aspinall TikTok na temat Jonesa poniżej:

Tom Aspinall i jego obecne miejsce w UFC

Aspinall jest pretendentem numer jeden ze względu na to, że jest tymczasowym mistrzem i jedynym mistrzem wagi ciężkiej UFC Jon Jones jest nad nim.

30-latek jest po serii zwycięstw po kontuzji kolana odniesionej w meczu z Curtisem Blaydesem, w wyniku której przegrał przez kontuzję przez TKO w czasie krótszym niż 20 sekund. Doszło do tego podczas głównego wydarzenia Fight Night w lipcu 2022 r., ale Tom Aspinall sprawił, że jego powrót do UFC nastąpił zaledwie dzień wcześniej niż rok później.

Pochodzący z Anglii mieszkaniec Anglii podniósł się po tej niefortunnej porażce dzięki 73-sekundowemu TKO nad obecnym numerem 10 Marcin Tybura w lipcu ubiegłego roku.< /span>

Następnie Tom Aspinall zdobył tymczasowy pas od obecnego pretendenta zajmującego 3. miejsce w rankingu Siergieja Pawłowicza w 69 sekund na gali UFC 295 w listopadzie ubiegłego roku.< /span>