„Bezwstydnie kłamią”: kibice LA Lakers wściekli po raporcie L2M z meczu z Heat, który pokazuje, że sędziowie słusznie powiedzieli, pomimo nieprzychylnych gwizdów

Los Angeles Lakers niedawno zmierzyli się z Miami Heat, gdzie przegrali zaledwie jednym punktem, gdy mecz zakończył się wynikiem 108-107. Wielu fanów Lakers było sfrustrowanych obrotem wydarzeń, biorąc pod uwagę wiele podejrzanych braku telefonów podczas poniedziałkowego wieczornego pojedynku. Jednak według informatora Miami Heat, Iry Windermana, w ciągu ostatnich dwóch minut meczu nie było żadnych nieodebranych połączeń.

Fani LA Lakers nie są zadowoleni z tej wiadomości i wyrazili niezadowolenie w mediach społecznościowych. Oto, co niektórzy fani mieli do powiedzenia na temat X:

„Bezwstydnie kłamią, nienawidzę tego”

„A ten?”

Kto powiedział, że mamy problem z ostatnimi dwiema minutami? Przez całą grę Bron był atakowany przez hakerów. Wypierdalaj stąd przez ten raport z ostatnich 2 minut.

„A co z przed ostatnimi 2 minutami lmfao”

„ONI KŁAMIĄ WTFFF”

„Sędziowie powiedzieli: «Nie, w tym roku jedziemy na Bully Shi, bracie»”

„to musi być żart”

– NBA nie odbierała połączeń przez resztę 46 minut.

Czy LA Lakers mogą otrząsnąć się po zmaganiach na początku sezonu?

Los Angeles Lakers kontra Miami Heat

Za nami siedem meczów LA Lakers i sytuacja zespołu wygląda dobrze. Po rozdzierającej serce porażce 108:107 z Miami Heat w poniedziałek Los Angeles ma teraz bilans porażek 3:4. Plasuje to ich na 10. miejscu w Konferencji Zachodniej, czyli na pozycji podobnej do tej, na której znajdowali się na początku poprzedniego sezonu.

Chociaż wielu fanów spodziewało się znacznie lepszego początku tego roku, wydaje się, że może się zdarzyć coś odwrotnego. Pytanie, które zadaje sobie teraz każdy fan Lakers, brzmi: czy będą w stanie się odbić? Szczerze mówiąc, Los Angeles musi popracować nad wieloma aspektami, jeśli chce odnieść sukces w tym roku. Ale to nie znaczy, że są beznadziejni.

Patrząc na ich obecny skład, wydają się bardzo obiecujący, a gdy połączą siły, mogą stać się przerażającym zespołem. Zrozumiałe jest, że nowy skład rozegrający razem mniej niż 10 meczów to za mało czasu, aby mogli pracować jak dobrze naoliwiona maszyna. Będą jednak musieli wkrótce przyspieszyć, zanim Lakersom stanie się zbyt trudno dotrzymać kroku zgrupowanej Konferencji Zachodniej.