„Są konsekwencje” – Taylor Townsend i brat Andy’ego Murraya, Jamie, robią pompki po podwójnym błędzie na punkcie meczowym na Wimbledonie

Taylor Townsend i brat Andy’ego Murraya, Jamie, brali udział w przezabawnym wyzwaniu pompek w wyniku popełnienia podwójnego błędu w punkcie meczowym na Wimbledonie.

Townsend i Murray zmierzyli się z Nicole Melichar-Martinez i Janem Zielińskim w drugiej rundzie gry podwójnej mieszanej w niedzielę, 9 lipca. ) zwycięstwo.

W tie-breaku w drugim secie Murray popełnił podwójny błąd na punkcie meczowym. Chociaż niewymuszony błąd nie miał żadnych konsekwencji, Townsend był chętny do wzięcia udziału w wyzwaniu pompek w ramach kary. Na Twitterze Amerykanin napisał:

„Kiedy twój partner popełnia podwójne błędy w punkcie meczowym… są konsekwencje”.

Zastanawiając się nad zabawnym incydentem podczas wywiadu na korcie, Murray stwierdził:

„To była dla mnie kara za krwawe serwowanie w siatce. Cały czas jakbym to dmuchał. Była jak: „O mój Boże, powinniśmy zrobić kilka pompek”.

Murray powiedział również, że nie może się doczekać trzeciego seta, ponieważ rozegrał już pięć setów i cztery tie-breaki zarówno w deblu mężczyzn, jak iw grze mieszanej tego samego dnia.

„Długi dzień. W końcu pomyślnie, tak. Tak naprawdę nie chciałem tam grać trzeciego seta, ale dobrze się spisaliśmy. Zagraliśmy pięć setów i cztery dogrywki, więc cieszymy się, że udało nam się przejść i myślę, że jutro zagramy miksem, nie zagramy jutro mężczyzn, wciąż czekając, aż ludzie wygrają i takie tam. Ale szczęśliwe dni, tak” – dodał.

W następnej kolejności Taylor Townsend i Jamie Murray zmierzą się z Martą Kostyuk i Marcelo Arevalo

Jamie Murray (L) i Taylor Townsend na Mistrzostwach Wimbledonu 2023

Taylor Townsend i Jamie Murray zmierzą się z Martą Kostyuk i Marcelo Arevalo w 1/8 finału w poniedziałek, 10 lipca. Kostyuk i Arevalo pokonali Jasona Kublera i Erin Routliffe 7:5, 6:2 w meczu otwarcia.

Po przegranej w eliminacjach gry pojedynczej i drugiej rundzie gry podwójnej kobiet u boku Leylah Fernandez, Taylor Townsend będzie całkowicie skoncentrowana na kategorii mieszanej. Jednak Jamie Murray wciąż poluje na tytuł w grze podwójnej mężczyzn, partnera Michaela Venus.

Murray i Venus pokonali austriacką parę Alexandra Erlera i Lucasa Miedlera i awansowali do trzeciej rundy. Ponieważ mecze będą zacięte i szybkie w obu kategoriach, wytrzymałość Brytyjczyka zostanie wystawiona na próbę.