„To nie może być koszykówka”: asystent audio uchwycił wściekłą reakcję Karla-Anthony’ego Townsa na to, że sędziowie nie wezwali podróży Kawhiego Leonarda

Karl-Anthony Towns został przyłapany na wykrzykiwaniu sędziów podczas niedzielnego meczu Minnesota Timberwolves przeciwko LA Clippers. Chciał, aby sędziowie wezwali do podróżowania Kawhiego Leonarda, który najwyraźniej dopuścił się przewinienia w drugiej kwarcie.

Na około 30 sekund przed końcem drugiej tercji James Harden ukradł podanie Anthony’emu Edwardsowi i zainicjował szybką przerwę. Leonard otrzymał podanie od Hardena i pojechał do kosza.

Dwukrotnego mistrza NBA spotkał Jaden McDaniels, który zablokował strzał. Leonard odzyskał piłkę po wznowieniu gry i dał Clippers prowadzenie 49-46 na koniec pierwszej połowy.

Jednak wielu uważało, że Leonard podróżował lub McDaniels wymusił rzut podskokowy, w tym Towns, który został przyłapany na krzyku na sędziów.

„To nie może być koszykówka” – krzyknął Towns.

Niektórzy fani LA Clippers naśmiewali się z Karla-Anthony’ego Townsa, ponieważ używał swojego „zwykłego głosu”. Towns jest znany w Internecie z używania dwóch rodzajów głosów. Podczas wywiadów lub wystąpień publicznych używa głębszego głosu, ale ludzie zauważają, że czasami ma wysoki głos.

Jeśli chodzi o rozmowę wyjazdową, spikerzy meczu wyjaśnili, że sędziowie myśleli, że strzał Kawhi Leonarda został zablokowany. Oznacza to, że stracił go w posiadaniu, a jego odzyskanie było legalne. To była kluczowa decyzja, ponieważ o zwycięstwie decydował punkt w końcówce.

Leonard zakończył mecz z 32 punktami i pięcioma zbiórkami, a Paul George dodał 15 punktów i cztery zbiórki. James Harden zgromadził zaledwie cztery punkty, ale miał 10 asyst. Norman Powell zdobył 24 punkty z ławki rezerwowych w zwycięstwie Clippers 89-88.

Towns miał dla Timberwolves 18 punktów, dziewięć zbiórek i osiem asyst. Anthony Edwards zdobył 27 punktów i pięć zbiórek, a Rudy Gobert dodał double-double (12 punktów i 16 zbiórek).

Karl-Anthony Towns o udanej pierwszej połowie sezonu Timberwolves

Karl-Anthony Towns przyznał, że udany sezon Timberwolves miał wspólny cel.

Minnesota Timberwolves przed przerwą na mecz gwiazd NBA mieli najlepszy wynik w Konferencji Zachodniej. Dwa tygodnie po wznowieniu sezonu Timberwolves zajmują pierwsze miejsce na Zachodzie, wraz z OKC Thunder i Denver Nuggets.

Karl-Anthony Towns powiedział Bleacher Report podczas Weekendu Gwiazd, że zaskakujący sukces Timberwolves w tym sezonie wynika z jedności zarządu, trenerów i zawodników.

„Wszystkie elementy złożyły się w jedną całość” – powiedział Towns. „Myślę, że po prostu wykonujemy świetną robotę jako zespół, pozostając zaangażowani i zaangażowani w jeden cel, który mamy na myśli, czyli bycie najlepszym zespołem i najlepszą wersją siebie każdego dnia. procent, możemy stawać się lepsi każdego dnia.

Myślę, że mając taką mentalność i talent, wygrywaliśmy wiele meczów.