Oceny zawodników drużyny USA przeciwko Niemcom w FIBA ​​World Cup 2023 Tuneup

Drużyna USA poradziła sobie w dramatyczny sposób z zdeterminowaną niemiecką drużyną koszykówki wynikiem 99-91. Ponieważ zbliżają się szybko Mistrzostwa Świata FIBA ​​​​2023, ta gra tuningowa jest interesującą zapowiedzią tego, co czeka obie te drużyny.

Anthony Edwards, A+: Dostarczony, kiedy był najbardziej potrzebny

Gwiazda Minnesoty Timberwolves była elektryzująca przeciwko Niemcom, kiedy zdobył 34 punkty, z czego 14 zdobył w czwartej kwarcie. Jeden z jego krytycznych strzałów w czwartej kwarcie padł na 5:18 minut przed końcem, kiedy podciągnął się, by oddać rzut za 3 punkty i zremisować mecz na 86.

Aby w końcu zapewnić sobie imponującą wygraną, Anthony Edwards wykonał dwa kluczowe rzuty wolne i wykonał mocnego skoczka blisko linii bazowej.

Tyrese Haliburton, A: Dostarczyło iskry

Podczas zmagań Jalena Brunsona na boisku, zarówno w ofensywie, jak iw obronie, trener drużyny USA Steve Kerr spojrzał na swojego rezerwowego rozgrywającego z ławki, aby tchnąć trochę życia w drużynę.

Mistrzostwa Świata FIBA ​​​​2023 - Reprezentacja USA mężczyzn
Mistrzostwa Świata FIBA ​​​​2023 – Reprezentacja USA mężczyzn

Wejdź do gry Tyrese Haliburton, który dzięki swojemu rozmiarowi i szybkości natychmiast zmienił grę na pozycji rozgrywającego. Zrzucił 16 punktów, aby pomóc Stanom Zjednoczonym zrekompensować 16-punktowy deficyt w trzeciej kwarcie.

Austin Reaves, A: Gotowy występ

Podobnie jak wpływ Haliburtona, Austin Reaves odegrał ogromną rolę w poruszeniu fali na korzyść swojej drużyny. Jego 16 punktów było ogromne, ponieważ po przejęciu piłki z drugiej strony wykonał również uderzenie głową.

Trener drużyny USA Steve Kerr mówi o Anthonym Edwardsie

Według artykułu CBS Sports autorstwa Jacka Maloneya, trener drużyny USA Steve Kerr wypowiedział się krótko na temat niesamowitego występu Anthony’ego Edwardsa przeciwko Niemcom.

„To bez wątpienia facet” — powiedział Kerr.

W artykule wspomniano również, że Edwards prowadził wszystkich strzelców w drużynie podczas czterech z pięciu meczów dostrajania drużyny USA . Średnio zdobywa 18,8 punktu na mecz.

Jego ostatnie pokazy punktacji były cudem do oglądania, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego potencjał do lepszego doskonalenia swoich umiejętności w nadchodzących Mistrzostwach Świata FIBA ​​2023.

Świeżo osiągając średnio 24,6 PPG (45,9% strzelania, w tym 36,9% z dystansu za 3 punkty) i 5,8 RPG w sezonie 2022–23, Edwards jest przygotowany na kolejny skok w swojej produkcji.

Rywalizacja międzynarodowa to nie żart, ponieważ znacznie różni się od rywalizacji NBA. Jednak z tego, co gwiazda Timberwolves pokazała do tej pory w tych grach tuningowych, wydaje się, że jest gotowy, aby pójść o krok dalej.