Następny mecz Taylor Fritz: przeciwnik, miejsce, transmisja na żywo, kanał TV i terminarz | Wimbledon, 2R

Numer 9 na świecie Taylor Fritz zmierzy się z Mikaelem Ymerem w drugiej rundzie Wimbledonu 2023 w czwartek.

W poniedziałek w pierwszej rundzie Fritz zmierzył się z Yannickiem Hanfmannem. Po zdobyciu pierwszego seta przegrał dwa kolejne. Amerykanin podjął walkę, wygrywając czwartego seta. W decydującym secie prowadził 3:2, ale mecz został przerwany z powodu ulewnych deszczy.

Mecz miał się zakończyć we wtorek, ale pogoda uniemożliwiła to, a większość zaplanowanych meczów została odwołana. Gra została ostatecznie wznowiona w środę, a Fritz wyszedł na prowadzenie i zakończył zwycięstwo 6-4, 2-6, 4-6, 7-5, 6-3.

Gdzie gra Taylor Fritz?

Amerykanin bierze obecnie udział w trzecim w tym sezonie Wielkim Szlemie, mistrzostwach Wimbledonu. W zeszłym roku osiągnął tutaj swój pierwszy i jak dotąd jedyny ćwierćfinał Major. Fritz przegrał z Rafaelem Nadalem w zaciekłym thrillerze z pięcioma setami.

Z kim gra Taylor Fritz?

Mikael Ymer na Mistrzostwach Wimbledonu 2023.

Fritz zmierzy się w drugiej rundzie z Mikaelem Ymerem, numerem 59 na świecie. Ten ostatni rozpoczął kampanię Wimbledonu od wygodnego zwycięstwa 6:3, 6:3, 6:4 nad Alexem Molcanem i awansował tutaj do drugiej rundy po raz trzeci z rzędu.

Ymer będzie teraz walczył o awans do trzeciej rundy w All England Club po raz pierwszy w swojej karierze. Fritz i on nie walczyli ze sobą przed tym spotkaniem.

Szczegóły meczu Taylor Fritz – Mikael Ymer

Walka drugiej rundy pomiędzy Fritzem a Ymerem ma się odbyć w czwartek. Dokładny czas będzie znany po ustaleniu kolejności gier na dany dzień.

Data : 6 lipca 2023 r.

Termin meczu : TBA.

Szczegóły transmisji Taylor Fritz – Mikael Ymer

Widzowie z następujących krajów mogą oglądać mecz na żywo na odpowiednich kanałach i stronach:

USA : Widzowie w Stanach Zjednoczonych mogą śledzić wszystkie wydarzenia na kanałach Tennis Channel i ESPN .

Wielka Brytania : Fani z Wielkiej Brytanii mogą śledzić akcję w Eurosporcie i BBC .

Kanada : Widzowie w Kanadzie mogą włączyć TSN i RDS .

Australia : Fani Down Under mogą śledzić wszystkie wydarzenia na żywo w Nine Network .

Indie : Indyjscy fani tenisa mogą śledzić wszystkie wydarzenia na żywo w Star Sports .

Aby uzyskać więcej informacji na temat transmisji meczów, kliknij tutaj .