Stephen A. Smith krytykuje Dolphins z Tua Tagovailoa po przegranej z Ravens: „Ci chłopcy zmoczyli łóżko”

Tua Tagovailoa i Miami Dolphins byli w dobrych nastrojach po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Dallas Cowboys, ale w niedzielę natknęli się na „Baltimore Ravens”.

Gdy na szali było rozstawienie nr 1 w AFC, Dolphins zostali zniszczeni przez Lamara Jacksona i potężny atak Ravens 56- 19, a w przegranej dwukrotnie został wyeliminowany Tua Tagovailoa.

Biorąc pod uwagę, że Miami ma tak wiele do zaoferowania, taki występ może zaszkodzić pewności siebie klubu.

Stephen A. Smith z ESPN nie powstrzymał się po wysiłkach Dolphins w pierwszej połowie, które powaliły ich na wyjeździe. Dla Miami był to mecz na wyjeździe, na którym mierzył się kijem, ale zakończył się porażką.

„Wiesz, mam już dość @MiamiDolphins” – napisał Smith na Twitterze. „Spodziewałem się, że przegrają z tymi @Ravens, ale do cholery, czy mógłbyś przynajmniej być konkurencyjny? Za każdym razem, gdy jest ważny mecz szosowy, ci chłopcy zmoczyli łóżko. Zaraz po pierwszej połowie, po stracie 28 bramek w pierwszej połowie, odwdzięczyli się ogromnym zwrotem po rozpoczęciu gry. Po prostu wracaj do South Beach! #Cholera!”

Tua Tagovailoa i delfiny zostają zdmuchnięte przez kruki

Miami Dolphins kontra Baltimore Ravens

Zespół Dolphins (11-4) był świadkiem, jak Ravens (12-3) zajął pierwsze miejsce w AFC i być może ich pewność siebie również mocno ucierpiała.

Tua Tagovailoa rzucił na odległość 227 jardów, miał dwa przyłożenia i dwa przechwyty i został trzykrotnie wyrzucony z boiska.

Być może najgorszą rzeczą dla Miami jest teraz, poza kontuzjami Tuy i Bradleya Chubba, jeśli Dolphins mają wygrać Super Bowl w tym roku prawdopodobnie będą musieli wrócić na stadion M&T Bank i pokonać w tym celu Ravens.

Wydaje się, że to duże pytanie, a biorąc pod uwagę, że Ravens bez wątpienia będą mieli mentalną przewagę nad Dolphins, staje się to jeszcze trudniejsze.

To był ważny mecz, w którym w przypadku zwycięstwa można było otrzymać duże nagrody, ale Dolphins „zmoczyli łóżko” i teraz, jeśli w przyszłym tygodniu przegrają z Buffalo Bills, drużyna AFC East również będzie przegrana.