„Bezwstydny jak na kogoś, kto ma 5 zwycięstw” – fani NBA trollują tweet Kyle’a Kuzmy zawstydzający Celtics po porażce Wizards z Pistons

Gdy Detroit Pistons odnieśli w poniedziałek czwarte zwycięstwo w sezonie kosztem Washington Wizards, niektórzy kibice wrócili do Waszyngtonu przekaż grudniowy tweet Kyle’a Kuzmy.

Do przerwy w wyjazdowym meczu z Boston Celtics Pistons prowadzili 19-punktową przewagą. Jednak drużyna z najlepszym rekordem w lidze zebrała siły, aby 28 grudnia po dogrywce pokonać drużynę z najgorszym rekordem 128-122.

Ta porażka przyniosła Detroit najwięcej porażek z rzędu w historii NBA z Philadelphia 76ers, którzy również zanotowali 28 porażek z rzędu, rozciągając się na sezony 2014-15 i 2015-16.

Kyle Kuzma zamieścił na Twitterze zdjęcie ekranu swojego telewizora z wynikiem po pierwszej połowie, opisując je słowami: „W tym momencie brzmi to tak: „Nie bądź tą drużyną”.

Fanom nie spodobało się to, co powiedział Kuzma, ponieważ on również należy do drużyny znajdującej się na dole.

Fani odświeżyli post Kuzmy, twierdząc, że nie zestarzał się dobrze.

Niektórzy fani wykazali się nawet kreatywnością i opublikowali GIF Michaela Jordana „To stało się ze mną osobiste” jako reakcję Pistons na post Kuzmy.

Oczywiście wielu przekazało Kuzmie końcowy wynik meczu pomiędzy Wizards a Pistons.

Pisarz pokonania Pistons, Brandon Dent z Woodward Sports, jeszcze bardziej zawstydził poprzedni post Kuzmy, gdy zespół przegrał z drużyną Pistons grającą bez Cade’a Cunninghama i Bojana Bogdanovica.

Oczywiście media społecznościowe zawsze przywołują zdjęcie bluzy Kuzmy z tą sytuacją.

Washington Wizards przegrywają z Detroit Pistons po wyrzuceniu Kyle’a Kuzmy

Washington Wizards (7-32) przegrali u siebie kilkanaście punktów z drużyną z najgorszym bilansem NBA w Detroit Pistons , 129-117.

Alec Bucks wszedł z ławki rezerwowych z 34 punktami i prowadził Pistons (4-36), a Jaden Ivey zaliczył 24 punkty, siedem zbiórek, trzy asysty i trzy bloki. Jalen Duren zaliczył dobry występ, zdobywając 20 punktów i 19 zbiórek.

W przypadku Wizards Kyle Kuzma zakończył mecz z 21 punktami, ośmioma zbiórkami, czterema asystami, trzema przechwytami i dwoma blokami. Został wyrzucony po 2:37 czwartej kwarty po tym, jak dostał drugi błąd techniczny za kłótnię z sędziami, gdy Pistons prowadzili już 12 punktami.

Tyus Jones prowadził Wizards z 22 punktami, siedmioma asystami, sześcioma zbiórkami i jednym przechwytem, ​​podczas gdy Jordan Poole zakończył mecz z 16 punktami, trafiając 6 z 14.

Washington Wizards mają szansę na odbicie się w czwartkowym meczu z New York Knicks (23-17). Tymczasem w następnym harmonogramie Detroit Pistons zmierzą się z Minnesota Timberwolves (28-11).