Serena Williams przyłącza się do zabawy podczas Super Bowl; kibicuję gwiazdom występów w przerwie meczu Alicii Keys i Usherowi

Serena Williams była jedną z kilku widzów, którzy oglądali Super Bowl i kibicowali wykonawcom występu w przerwie meczu.

W 58. edycji Super Bowl rywalizowały drużyny Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. Chociaż Williams nie była obecna na wydarzeniu w Paradise w stanie Nevada, obejrzała wydarzenie i udostępniła kilka filmów z występu w przerwie w swojej historii na Instagramie.

23-krotna mistrzyni Wielkiego Szlema w grze pojedynczej kibicowała Usherowi i Alicii Keys, którzy wystąpili w przerwie meczu.

Historie Williamsa na Instagramie

Wcześniej mąż Sereny Williams, Alexis Ohanian, przedstawił swoje przewidywania dotyczące Super Bowl, wspierając zwycięstwo Kansas City Chiefs 35-24. Chociaż wynik współzałożyciela Reddita był błędny, przewidział prawidłowego zwycięzcę, gdy Chiefs pokonali Niners 25-22 po dogrywce.

Sezon 2022 był ostatnim w tenisowej karierze Sereny Williams

Serena Williams na meczu MLS w 2023 roku

Serena Williams wycofała się z tenisa w 2022 roku po tegorocznym US Open. Amerykanka rozpoczęła sezon w Rothesay International w Eastbourne, co było jej pierwszym turniejem od Wimbledonu 2021.

Williams brała udział w grze podwójnej kobiet jako partnerka Ons Jabeur i obie dotarły do ​​półfinału, po czym wycofały się z zawodów z powodu kontuzji Tunezyjki. Następnie udała się na Wimbledon i wzięła udział w turnieju gry pojedynczej kobiet, korzystając z chronionego rankingu. Amerykanin w pierwszej rundzie zmierzył się z Harmony Tan i przegrał w trzech setach.

Następnie Serena Williams rywalizowała w US Open Series, zaczynając od Canadian Open, gdzie wygrała swój pierwszy mecz w sezonie z Nurią Parrizas-Diaz. W drugiej rundzie uległa jednak Belindzie Bencic. Kolejnym turniejem byłej liderki świata był Western & Southern Open w Cincinnati, gdzie w pierwszej rundzie została pokonana 6:0, 6:4 przez Emmę Raducanu.

Następnie Williams udała się do Nowego Jorku na ostatni turniej w swojej karierze – US Open. W pierwszej rundzie pokonała Dankę Kovinic 6:3, 6:3, po czym zwyciężyła 7:6(4), 2:6, 6:2 z drugą wówczas na świecie Anett Kontaveit i awansowała do trzeciej rundy. Tutaj uległa Ajli Tomljanovic 5:7, 7:6(4), 1:6.

Amerykanka wzięła także udział w grze podwójnej kobiet, po raz ostatni współpracując z siostrą Venus Williams. Duet został jednak pokonany w pierwszej rundzie przez czeską parę Lindę Noskovą i Lucie Hradecką.