„Wygląda na to, że tęsknią za Budem”: Damian Lillard, Bucks grający Giannisa i Hawks znoszący jaja pozostawiają fanów zaniepokojonych aspiracjami do mistrzostwa

Wydaje się, że nowi koledzy z drużyny, Giannis Antetokounmpo i Damian Lillard, mają trudności w drugim meczu, gdy Atlanta Hawks objęli w niedzielę imponujące 21-punktowe prowadzenie w pierwszej połowie. W chwili publikacji tej publikacji Hawks utrzymali dominację w drugiej połowie i nadal prowadzą nad Bucks różnicą 22 punktów.

W pierwszej połowie nie było widać Damiana Lillarda, gdy Atlanta go zablokowała. W obu kwartach nie strzelił nic, co było dla niego nietypowe, pozostawiając Giannisa Antetokounmpo samego w próbie pobudzenia Milwaukee do powrotu. Jest to szczególnie trudne, biorąc pod uwagę fakt, że Khris Middleton również jest wyłączony z pracy ze względu na zarządzanie obciążeniem pracą.

Fani w mediach społecznościowych wściekają się teraz na Bucksów za ich niedociągnięcia w meczu przeciwko drużynie, która rozpoczęła sezon z wynikiem 0:2. Oto, co niektórzy fani mieli do powiedzenia na temat X:

„Jest wcześnie i nie kryję Bucksów, ale wygląda na to, że tęsknią za kumplem”

„Klapa czas na fc inne błoto”

„Mfs próbowali rozpocząć Dame > rozmowy ze Steph po jednej grze”

„Jest coraz gorzej. To tyle, jeśli chodzi o ten elitarny duet.”

„Bucks zostaje uderzony u siebie — *sprawdza notatki* — z tą samą drużyną, z którą Knicks pokonali kilka dni temu?”

„Jastrzębie gotują Bucksów, rn…”

„Ale myślałem, że to był czas na damę”

„Cholerny czas”

Damian Lillard ma okropną pierwszą połowę w meczu przeciwko Hawks

Philadelphia 76ers kontra Milwaukee Bucks

Odkąd Damian Lillard został sprzedany do Milwaukee Bucks , fani byli podekscytowani widokiem idealnego połączenia „Dame Time” i „Greek Freak”.

Pomimo zaciętego pojedynku z Philadelphia 76ers, Lillard pokazał wszystkim, że niezależnie od stroju, w jakim gra, nadal jest gwiazdą wieczoru, zdobywając 39 punktów. Jednak jego występ w pierwszej połowie przeciwko Atlanta Hawks w niedzielny wieczór znacznie różnił się od jego poprzedniego występu.

Damian Lillard zaliczył jeden z najbardziej rozczarowujących występów w swojej karierze, kiedy w pierwszych dwóch kwartach meczu nie zdobył żadnej bramki przeciwko Hawks. Spudłował wszystkie pięć prób za trzy punkty i wszystkie osiem ze wszystkich swoich prób oddania strzału.