Sebastian Korda zachwycony nowym zegarkiem inspirowanym Le Mans od Richarda Mille’a

Sebastian Korda był pod wrażeniem nowego zegarka RM 72-01 Le Mans Classic firmy Richard Mille, który został wprowadzony na rynek z okazji 100. rocznicy legendarnego wyścigu samochodowego.

Korda pochodzi z rodziny o bogatym sportowym zacięciu. Jego ojciec, Petr Korda, był zawodowym tenisistą, który w lutym 1998 r. osiągnął 2. miejsce w karierze. Jego siostry, Nelly Korda (24) i Jessica Korda (30), są znakomitymi zawodowymi golfistami na trasie LGPA .

W 2022 roku Korda poszedł w ślady swojej siostry Nelly i został ambasadorem Richarda Mille’a. Dodając do sprawy rodzinnej, Jessica Korda dołączyła do swojego rodzeństwa, reprezentując szwajcarską firmę luksusowych zegarków w kwietniu 2023 r.

Sebastian Korda niedawno w mediach społecznościowych wyraził swój podziw dla nowego zegarka RM 72-01 Le Mans Classic od Richarda Mille’a. Ten ekskluzywny zegarek został wprowadzony na rynek z okazji 100. rocznicy kultowego wyścigu samochodowego i jest limitowany do zaledwie 150 sztuk.

Wykonany z oszałamiającej kombinacji zielonego i białego kwarcu TPT, zegarek szczyci się unikalnym designem, który jest hołdem dla wyścigu Le Mans. Flaga w szachownicę Le Mans jest w widocznym miejscu na tarczy na godzinie 11, obok logo Le Mans Classic. Dodatkowo datownik na godzinie 7 ozdobiony jest tą samą kultową flagą.

„O mój 😍”, „Korda podpisał swoją historię na Instagramie.

Historia Sebastiana Kordy na Instagramie

Sebastian Korda zmierzy się z Cameronem Norrie w ćwierćfinale Queen’s Club Championships 2023

Korda na Mistrzostwach cinch 2023

Unseeded Sebastian Korda zmierzy się z rozstawionym z piątym Cameronem Norrie w ćwierćfinale Queens Club Championships 2023 w piątek, 23 czerwca.

Korda poprawił się do 11-5 w 2023 roku w swoim ostatnim meczu. Niedawno spowodował zdenerwowanie, pokonując w dwóch setach rozstawioną z czwartego miejsca Frances Tiafoe .

Pierwszy set był zacięty, a 22-latek ostatecznie wygrał w tie-breaku. Następnie wygrał drugiego seta, przegrywając tylko cztery gemy. To zwycięstwo było drugim zwycięstwem Kordy w jego debiutanckim występie na Queens.

We wcześniejszym meczu Korda pokonał Dana Evansa w prostych setach w meczu otwierającym turniej.

Cameron Norrie trzykrotnie walczył z Sebastianem Kordą, ale tylko raz odniósł zwycięstwo. W swoim ostatnim starciu w ćwierćfinale Delray Beach w zeszłym roku, Norrie zdołał zapewnić sobie zwycięstwo w emocjonującym dogrywce w trzecim secie. Tym razem obaj gracze będą rywalizować na trawie po raz pierwszy.