Patrick Beverley ujawnia dziwny sekret passy zwycięstw Bucksa po przerwie w All-Star pod wodzą Doca Riversa

Patrick Beverley odegrał ważną rolę w sukcesie Milwaukee Bucks od czasu jego przejęcia z Philadelphia 76ers. Milwaukee wygrało sześć meczów z rzędu po przerwie w rozgrywkach NBA All-Star i wygląda na znacznie lepszą drużynę. W swoim podcaście „The Pat Bev Podcast With Rone” Beverley opowiedział o swoim sposobie myślenia w obliczu niedawnej dynamiki zespołu.

Jego podejście do gry może nie każdemu odpowiadać, ale Beverley zyskał reputację konia pociągowego. Jego liczby może nie są najgłośniejsze w wynikach pudełkowych, ale każdy, kto ogląda jego grę, z łatwością zauważy jego wartościową produkcję.

„To prawda, poszłam na zajęcia jogi” – powiedziała Beverley. „Pani mówi: «Odpuść wszystko, co było w zeszłym tygodniu i zacznij od nowa, prawda?». .. Początek tygodnia, spisuję swój harmonogram.. .. Tak chciałam sobie przypomnieć. . ..Dziewięćdziesiąt procent wielkich zapisuje to, widzi i powtarza.”

Posiadanie codziennych zajęć, na których można polegać przez cały sezon składający się z 82 meczów, może zdziałać cuda dla każdego gracza NBA . Pomaga uspokoić nerwy i umysł w ramach przygotowań do gry lub, jak wspomniała Beverley, drugiej rundy. Dzięki temu zawodnik może być w najlepszej formie fizycznej i psychicznej, niezależnie od stawianego mu wyzwania.

W każdym meczu musi wykazać się odpowiednią mentalnością, ponieważ nie tylko dla niego samego, ale także dla dobra drużyny. Jak dotąd udowodnił, że rutyna, którą przyjął z zajęć jogi, opłaciła się, ponieważ zaoferował drużynie Milwaukee Bucks inny wygląd.

Kluczowa rola Patricka Beverleya w zwycięskiej passie Milwaukee Bucks po przerwie w NBA All-Star

W zeszłym miesiącu, gdy minął termin wymiany kontraktów NBA na rok 2024, Patrick Beverley został przejęty przez Milwaukee Bucks z Filadelfii w zamian za Camerona Payne’a i wybór w drugiej rundzie draftu w 2027 roku. Posunięcie to miało zapewnić Bucksom asa defensywnego, na którym mogliby polegać, kogoś, kto wielokrotnie udowadniał, że jest jednym z najlepszych obrońców w lidze.

Oprócz jego zdolności defensywnych, nie można niedoceniać jego doświadczonego przywództwa w szatni, ponieważ Milwaukee Bucks radzą sobie inaczej w porównaniu z tym, jak rozpoczęli sezon.

Oprócz swojej obrony i przywództwa, Patrick Beverley jest także doskonałym podżegaczem do tego stopnia, że ​​nie tylko denerwuje drużynę przeciwną, ale także jednocześnie dodaje energii swojej drużynie.

Podczas swojej serii sześciu zwycięstw z rzędu Beverley wyróżniał się najbardziej, gdy w poniedziałkowy wieczór Milwaukee Bucks zmierzyli się z LA Clippers i zapewnili sobie imponujące zwycięstwo 113-106. Zwycięstwo przyszło bez Giannisa Antetokounmpo, dzięki czemu Beverley i kilku innych graczy odegrali większą rolę podczas jego nieobecności.

Beverley zdobył 12 punktów, dziewięć zbiórek i cztery przechwyty. Jego wszechstronna gra odegrała kluczową rolę w utrzymaniu skupienia Bucksów, mimo że nie mieli swojej supergwiazdy w ataku.