Fani NFL trollują Tommy’ego DeVito, gdy Giants QB zostaje przeniesiony na ławkę rezerwowych w meczu z Eagles: „Ta banalna historia wreszcie się skończyła”

Tommy DeVito stał się futbolową sensacją po tym, jak poprowadził New York Giants do trzech zwycięstw z rzędu. To wtedy media wygrzebały więcej informacji na jego temat, począwszy od fascynacji kotletami z kurczaka swojej matki, po agenta Seana Stellato, który zdobył swoje 15 minut sławy.

Jednak jego kwitnąca narracja odbiła się szerokim echem, gdy Giants położyli go na ławce rezerwowych podczas meczu z Philadelphia Eagles w Boże Narodzenie 2023 roku. Niedobrany rozgrywający z Illinois nie był w stanie zapewnić solidnego ataku przeciwko obrońcom tytułu National Football Conference.

Fani piłki nożnej reagują na grę Tommy’ego DeVito na ławce rezerwowych

Główny trener Giants, Brian Daboll, widział wystarczająco dużo po tym, jak Tommy DeVito zmagał się z rywalami z dywizji NFC East. Pomimo oddania dziewięciu z 16 rzutów, zdobył tylko 55 podań. Orły również zneutralizowały jego mobilność, dając mu zaledwie pięć jardów w biegu.

W porównaniu do swoich poprzednich meczów, ten słaby występ Dabolla sprawił, że Daboll umieścił Tyroda Taylora na rozgrywającego. W międzyczasie jeden z widzów NFL na ławce rezerwowych DeVito skomentował tweet pisarza 33. drużyny NFL Ariego Meirowa:

„Dzięki Bogu, że ta banalna historia wreszcie się skończyła”

Inny fan piłki nożnej zawołał:

„Hejpe trwał dłużej, niż myśleliśmy 😂😂😂”

Oto inne reakcje na wymianę rozgrywającego Giants, w wyniku której Tommy DeVito przesiadł się na ławkę rezerwowych.

Z DeVito na środku pola Giants zdobyli tylko trzy punkty na tablicy. Pod koniec drugiej kwarty nie udało im się zdobyć czwartego i jednego, kiedy Saquon Barkey stracił cztery jardy w grze.

Przypadkowo Taylor objął prowadzenie w drugiej połowie, a Giants zdobyli 15 punktów w trzeciej kwarcie. Barkley zdobył siedem jardów po przyziemieniu, podczas gdy Adoree Jackson wykonał 76-jardowy przechwyt i zdobył przyłożenie.

W czwartej kwarcie Taylor podał 69 jardów po przyziemieniu do Darius Slayton, aby wyrównać Philadelphia Eagles” prowadzą do pięciu, 30-25. Pomimo zmiany w drugiej połowie Giants nie zdołali odnieść zwycięstwa.

Czy Tommy DeVito wystartuje w drużynie Giants w 17. tygodniu?

Ten występ nie wróży dobrze szansom Tommy’ego DeVito na rozpoczęcie pojedynku Giants’ Week 17 z Los Angeles Rams na stadionie MetLife . Pokazał jednak, że potrafi poprowadzić drużynę w prime time.

DeVito zdobył tytuł Ofensywnego Gracza Tygodnia, poprowadził nowojorską drużynę NFC do zwycięstwa w meczu piłki nożnej Monday Night Football przeciwko Green Bay Packers, który odbył się w 14. tygodniu. Oprócz 17 trafień na 158 jardów i przyłożenia, mieszkaniec New Jersey miał dziesięciu prowadzących na 71 jardów.

DeVito w siedmiu meczach zdobył 103 celne podania na odległość 1032 jardów, osiem przyłożeń i trzy przechwyty. Przed meczem Eagles Giants przegrali także z New Orleans Saints.