Fani NFL ostro krytykują ZOOM za „irytującą” reklamę podczas starcia rundy dywizji 49ers-Packers: „Najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem”

Zespół San Francisco 49ers gościł drużynę Green Bay Packers w sobotniej rundzie play-offów NFL, a kibice przez cały mecz byli przyklejeni do ekranów. Fani, którzy zrobili sobie przerwę od konkursu, nie byli zadowoleni z jednej z reklam. Internetowa platforma komunikacji Zoom pokazała reklamę z udziałem legendarnego spikera sportowego Andrésa Cantora.

Cantor znany jest z tego, że podczas ogłaszania meczów piłkarskich mówi „Gooool!”, ale zamienił bramkę na słowo „zoom”. Wielu fanów NFL nie było z tego zadowolonych i podzieliło się swoim niezadowoleniem na X (dawniej Twitterze):

„Ta reklama Zooma to najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałem”.

Więcej fanów NFL wyraziło swoją irytację reklamą Zoom:

Na szczęście dla fanów, Green Bay Packers i San Francisco 49ers gra więcej niż zrekompensowana niepopularną reklamą. Na początku czwartej kwarty najwyżej rozstawieni 49ers przegrywali 21-14. Nowicjusz Jake Moody trafił do kosza z gry z 52 jardów i na otwarcie kwarty wyszedł wynik 21-17.

Przewaga czterech na niecałe dwie minuty przed końcem meczu, bieg wstecz Christian McCaffrey dał San Francisco prowadzenie po przyłożeniu na odległość sześciu jardów . Jordan Love miał szansę poprowadzić Packers na boisko i doprowadzić do remisu. Jednak Love został przechwycony przez linebackera Dre Greenlaw, gdy San Francisco wygrało 24-21.

Było to drugie przechwycenie wykonane przez Love z dwoma przyłożeniami i 194 podaniami. Brock Purdy podał 252 jardy i przyłożył do San Francisco.

Jednak gwiazdorski skrzydłowy Deebo Samuel opuścił pojedynek w pierwszej kwarcie z powodu kontuzji barku. Przeprowadzimy więcej testów, aby określić, jak poważne jest to niepowodzenie. Niepokojący może być fakt, że kontuzja jest podobna do tej, jakiej doznał w tym sezonie. Jego status pozostaje obecnie nieznany.

Z kim zmierzą się 49ers w meczu o mistrzostwo NFC?

Dzięki zwycięstwu San Francisco po raz czwarty w ciągu pięciu sezonów zagra w meczu o mistrzostwo NFC pod wodzą trenera Kyle’a Shanahana. Zespół będzie gospodarzem tego pojedynku po raz pierwszy od play-offów w 2019 r., które były jednocześnie ostatnim sezonem, w którym 49ers dotarli do Super Bowl.

W niedzielę zmierzą się ze zwycięzcą drugiego pojedynku rundy dywizji NFC pomiędzy Tampa Bay Buccaneers i Detroit Lions. San Francisco zmierzyło się z Tampa Bay w 11. tygodniu na stadionie Levi’s, wygrywając 27-14. W tym sezonie nie grali z Detroit.