Fani NFL tracą rozum po „wyciekłym scenariuszu” meczu Chiefs-Dolphins w Niemczech: „Tyreek Hill 2 łapie na 11 jardów, lmao”

Jeśli wierzyć mediom społecznościowym, Tyreek Hill i Dolphins być może będą musieli pokonać „scenariusz, który wyciekł”, aby pokonać Chiefs. Fani NFL byli wzruszeni po tym, jak w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające wyniki do przerwy meczu, który jeszcze się nie odbył.

Pokazał komputer na stadionie, który do przerwy wskazywał wynik 14-14, a obie drużyny zdobywały po jednym przyłożeniu w każdej kwarcie. Zgodnie ze scenariuszem, który wyciekł, Tyreek Hill był dobrze skuty przez obronę Chiefs, ponieważ miał tylko 11 jardów i dwa złapania.

Gdy tylko się ukazał, fani wpadli w szał.

Fani NFL kpią z Tyreeka Hilla i wpadają w panikę z powodu „wyciekniętego scenariusza” gry Chiefs Dolphins

Fani NFL udali się do X, aby wyrazić swój szok z powodu „wyciekniętego scenariusza”. Krążyło wiele teorii spiskowych na temat NFL jako ligi opartej na scenariuszu i w końcu kibice myśleli, że mają potwierdzenie. Sprawa wybuchła na X, wcześniej znanym jako Twitter, a wielu chciało nawet tworzyć na jej podstawie swoje prognozy dotyczące futbolu fantasy. Oto niektóre z najlepszych postów na platformie.

Jednak, jak zauważyło wielu innych, bardziej prawdopodobne jest, że dzisiaj testowali swój sprzęt do gry. Jest to normalne, a dowód na to, że jest mało prawdopodobne, aby był to „skrypt, który wyciekł”, znajdował się na zrzucie ekranu. Pokazało, że Tua Tagovailoa trafił 14 razy z odległości zaledwie 40 jardów. Stwierdzono również, że Jason Sanders będzie uderzał puntem i jeśli nie wyeliminujemy różnicy kopnięć, jest to mało prawdopodobne.

Z tych wszystkich powodów fani NFL nie powinni wczytywać się w to zbyt wiele i cieszyć się grą, kiedy to się dzieje. Zapowiada się, że będzie crackerem.

Chiefs kontra Dolphins w Niemczech, bitwa o AFC

Choć Chiefs i Dolphins wyruszą na boisko w Niemczech, będzie to miało duży wpływ na ich miejsce. Zespoły remisują z Baltimore Ravens i Jacksonville Jaguars z bilansem 6-2 i wszystkie prowadzą w AFC. Ktokolwiek wygra mecz, utrzyma czołowe miejsce w konferencji.

Jeśli jednak przegrasz, będzie to duży cios psychologiczny, biorąc pod uwagę, że obie drużyny mają szansę na awans do play-offów. Jeśli dodać do tego wątki poboczne Tyreeka Hilla stawiającego czoła swoim byłym kolegom z drużyny od czasu jego odejścia, oczekuje się, że będzie to niesamowita gra pełna zwrotów akcji. Zignoruj ​​​​„wyciekły scenariusz”, ponieważ cała zabawa polega na boisku.