Fani NFL krytykują Billa Belichicka za atak na sędziów podczas meczu Patriots vs Dolphins – „To dziecko”

Zmagania Billa Belichicka na koniec kariery były kontynuowane po niedzielnej porażce z Miami Dolphins 17:31.

Po otwarciu wyniku dzięki podaniu Maca Jonesa do Cedricka Bourne’a drużyna New England Patriots przez resztę meczu miała przewagę liczebną. Jednak główny trener nie pomógł, użalając się nad sędzią, a nawet rzucając się na sędziego pod koniec drugiej kwarty:

W rezultacie doszło do masowej kpiny z Belichicka:

Co Bill Belichick powiedział o porażce Patriots w Dolphins

Po raz drugi w ciągu trzech sezonów Patriots zostali porwani przez Dolphins. Wielu wskazuje na przechwycenie Maca Jonesa przez Jalena Ramseya , który debiutował w Miami, jako punkt zwrotny:

Ale Bill Belichick nie chciał mówić otwarcie o przyszłości Jonesa jako zawodnika QB, mówiąc po prostu:

„Wszyscy musimy grać lepiej. Wszyscy musimy trenować i grać lepiej”.

Patriots zaskoczyli także wszystkich, grając z czołowym skrzydłowym JuJu Smith-Schusterem dopiero w czwartej kwarcie, kiedy wszystko było już prawie rozstrzygnięte. Były mistrz Super Bowl i zawodnik Pro Bowler tak powiedział o swoim braku możliwości:

– Tak właśnie jest, wiesz.

Belichick miał jednak inne zdanie:

„Graliśmy w wiele osób. Opuściłem dwa tygodnie. Ale graliśmy w wiele osób. Zatem niezależnie od tego, który z zawodników gra mniej, zapytacie, dlaczego ten zawodnik nie grał więcej, więc nie możemy grać ze wszystkimi.

Ale tym, na czym głównie skupiała się prasa weterana trenera, była litania pozornie złych wezwań: Deshon Elliott, ratownik Dolphins uderzający kask w kask DeVante Parkera, Smith-Schuster zostaje oflagowany za pozornie legalne powalenie innego bezpieczeństwa w Brandon Jones i Dolphins utrzymali się przy piłce po faulu.