Następny mecz Naomi Osaki: przeciwnik, miejsce, transmisja na żywo, kanał telewizyjny i harmonogram | Katar Open, R3

W trzeciej rundzie Qatar Open Naomi Osaka zmierzy się z Łesią Tsurenko. Japonka nawiązała dobry kontakt podczas pierwszego turnieju WTA 1000 w 2024 roku i zapewniła sobie miejsce w 1/8 finału po zwycięstwie 6:3, 7:6(9) nad Petrą Martic.

Osaka rozpoczęła mecz mocno, wygrywając pierwszego seta 6:3, ale w drugim secie obie drużyny były zacięte. Ostatecznie doszło do dogrywki, a Osaka opanowała nerwy i wygrała 11:9 i zapewniła sobie miejsce w trzeciej rundzie Qatar Open.

Tutaj Japończyk zmierzy się z Lesią Tsurenko i będzie to czwarte spotkanie obu drużyn. Osaka prowadzi obecnie 2:1 w bezpośrednim meczu z Ukrainką.

Zwycięzca meczu Osaki – Curenki w ćwierćfinale Qatar Open zmierzy się z Karoliną Pliskovą lub Lindą Noskovą.

Gdzie gra Naomi Osaka?

Osaka bierze obecnie udział w turnieju Qatar Open i cieszy się swoim najlepszym występem w historii w turnieju. Japończycy rozpoczęli wydarzenie WTA 1000 oszałamiającą 15. rozstawioną Caroline Garcia.

Następnie 26-latka zmierzyła się z Petrą Martic i pokonała ją 6:3, 7:6(9) i zapewniła sobie miejsce w 1/8 finału w Doha.

Z kim gra Naomi Osaka?

Łesia Tsurenko w akcji podczas Australian Open

Łesia Tsurenko jest przeciwniczką Naomi Osaki w trzeciej rundzie Qatar Open i w tym sezonie wygrała pięć z ośmiu meczów.

Ukrainiec przystąpił do turnieju WTA 1000 po wyjściu z pierwszej rundy w Abu Zabi i rozpoczął turniej od zwycięstwa 7:5, 6:3 nad Zeynepem Sonmezem. Następnie zmierzyła się z czwartą rozstawioną Ons Jabeur i pokonała ją 6:3, 6:2 i zapewniła sobie miejsce w trzeciej rundzie w Doha.

Harmonogram meczu Naomi Osaka – Łesia Tsurenko

Osaka i Tsurenko zmierzą się w drugim meczu, który odbędzie się 14 lutego 2024 r. na korcie centralnym.

Czas: ok. 19:30 czasu lokalnego, 11:30 ET, 22:00 IST.

Data: 14 lutego 2024 r.

Szczegóły meczu Naomi Osaka – Lesia Tsurenko

Widzowie z następujących krajów mogą oglądać mecz na żywo na swoich kanałach i stronach:

Widzowie w USA i Wielkiej Brytanii mogą oglądać na żywo Qatar Open na następujących kanałach i stronach:

USA : Oficjalnym nadawcą w regionie jest Tennis Channel .

Wielka Brytania : Mecze będą transmitowane w telewizji Sky Sports .

Kanada : Fani mogą śledzić wydarzenia w TSN .