„MÓJ WSPANIAŁY KRÓL LEBRON MNIE URATOWAŁ”: fan Lakers pod wrażeniem 34 punktów LeBrona Jamesa przejmującego bitwę o Los Angeles

LeBron James zapewnił sobie historyczny wieczór, w którym zdobył 34 punkty , żegnając się z LA Clippers na Crypto.com Arena w ich ostatnim „meczu u siebie” w środę we wspólnym miejscu z LA Lakers. LeBron wpadł w szał w czwartej kwarcie, a Lakers w drugiej połowie odrobili 25 punktów i wygrali 116-112.

Pod koniec trzeciej kwarty Lakers wyglądali na zakurzonych. Zawodnicy na parkiecie również pozornie się poddawali, kiwając głowami po każdym spudłowaniu i wzruszając ramionami po każdym stracie.

Jednak LeBron James, który pod koniec trzeciej tercji znajdował się na uboczu, nie przegapił okazji, by ponownie uciszyć krytyków, obserwując mecz z ławki rezerwowych. Gdy 39-latek wszedł do gry w czwartej tercji, rozpoczął i zamknął kwartę, jakby wciąż był w doskonałej formie, chcąc, aby jego zespół wygrywał przez wieki.

Najlepszy wynik wszechczasów NBA zapewnił 19 punktów w ostatnich 12 minutach, wyprzedzając Clippers o trzy punkty . Lakers wygrali ostatni set 39-16, co przypieczętowało ich nieprawdopodobny powrót. LeBron spisał się nie tylko w ataku, ale także w defensywie, pokonując Kawhi Leonarda sprzęgłem.

Fani LA Lakers wpadają w szał, gdy LeBron James zachęca LA Lakers do pamiętnego zwycięstwa nad LA Clippers

Występ LeBrona Jamesa podkręcił atmosferę w Lakernation, gdy jeden z fanów X, dawniej Twittera, napisał: