Żona Matthew Stafforda, Kelly, wskazuje palcami na sędziów NFL, a Rams QB został przebadany pod kątem wstrząśnienia mózgu

Matthew Stafford i Los Angeles Rams zakończyli sezon z rąk Detroit Lions, a głównym bohaterem był nie tylko niedzielny wynik 24-23. Kontrowersje wokół wielkiego hitu Stafforda rozwinęły się, a żona rozgrywającego, Kelly Stafford, odniosła się do tego w podcaście.

Stafford jest znany ze swojej twardości, która czasami jest zbyt twarda dla własnego dobra. Było to widać po brutalnym uderzeniu w drugiej połowie. Wyglądało na to, że Stafford mógł zostać znokautowany na kilka sekund, po czym podniósł się i został odsunięty na bok. Lions nie zostali jednak wezwani do brutalnego traktowania przechodnia w trakcie akcji.

Kelly Stafford nie zgodziła się z mocnym uderzeniem, jakie jej mąż odniósł w trzeciej kwarcie.

„Przykro mi to mówić, ale posłuchaj, w tym meczu było wiele nieodebranych połączeń, co działało w obie strony” – powiedziała Kelly Stafford w podcaście „The Morning After Getting Closure”. „Mam wrażenie, że sędziowie mieli trudności z określeniem czasu meczu. Było kilka razy gdzie. .. niczego nie ogłosili. To było dziwne. To wezwanie do znęcania się nad przechodniem. Tak, kłóciliśmy się późno po tym, jak (byliśmy) zmiażdżeni przez trzech facetów. To mnie niepokoiło.

Matthew Stafford i Rams mieli znakomity sezon

Mecz play-off z dziką kartą NFC: Los Angeles Rams kontra Detroit Lions

Ten sezon miał być dla Rams jednorazowy, ponieważ ograniczenie wynagrodzeń oznaczało, że poza sezonem odeszło kilka kluczowych zawodników, w szczególności Jalen Ramsey< a i=2>.

Po 9. tygodniu wyglądało na to, że wszystko jest zgodne ze scenariuszem, ale Matthew Stafford i zespół Rams zmienili sytuację. Potem było siedem zwycięstw w ostatnich ośmiu meczach, a Los Angeles przedarło się przez drugą połowę sezonu i zapewniło sobie miejsce w play-offach z bilansem 10-7.

Stafford zakończył mecz z rekordem 9-6 i rzucił na odległość 3965 jardów, 24 przyłożenia i 11 przechwytów. Nowicjusz Puka Nacua był znakomity, złapał 105 podań na 1486 jardów i sześć przyłożeń. Był objawieniem. Biegający Kyren Williams przekroczył 1000 jardów w biegu w biegu, ponieważ wraz z Nacuą był katalizatorem zaskakująco dobrego sezonu

Chociaż Rams z Matthew Staffordem mogli czuć się ciężko po porażce z Lions 24-23, sam fakt, że w ogóle dotarli do play-offów, był dużym osiągnięciem, nie żeby teraz tak to odczuwali.