LeBron James i Larsa Pippen chwalą 24-punktowy atak Justina Pippena w starą szkołę Bronny

Justin Pippen, syn Scottiego i Larsy Pippenów, zwrócił na siebie uwagę czterokrotnego MVP NBA LeBrona Jamesa po tym, jak stracił 24 punkty do poprowadź Sierra Canyon, alma mater Bronny’ego Jamesa, do 21. zwycięstwa w sezonie. Po ostatnim zwycięstwie Sierra Canyon ma obecnie bilans 21-1.

Wynik meczu pozostawał jednocyfrowy, a Sierra Canyon była w stanie pokonać Harvard-Westlake i zwyciężyć różnicą sześciu punktów (74-68). Wielkim zwolennikiem zwycięstwa Sierra Canyon był wszechstronny występ Pippena.

SportsCenter NEXT, strona ESPN na Instagramie poświęcona sportom w szkołach średnich, opublikowała post o potwornym występie Pippena. LeBron poświęcił czas, aby go oklaskiwać, publikując to ponownie w swoich relacjach na Instagramie.

LeBron James fabuła
Historia LeBrona Jamesa

Oprócz LeBrona Larsa Pippen również znalazła czas, aby pochwalić występ swojego syna, publikując to samo zdjęcie w swoich własnych relacjach na Instagramie.

Historia Larsy Pippen na Instagramie dotycząca występu jej syna

Warto zaznaczyć, że Justin Pippen nie jest jedynym zawodnikiem w składzie Sierra Canyon, którego ojcem jest legenda NBA. W szkole gra także młodszy syn LeBrona, Bryce.

Justin Pippen miał powolny start w meczu przeciwko Harvard-Westlake

Justin Pippen miał tylko trzy punkty w pierwszej połowie meczu Sierra Canyon z Harvard-Westlake. Jednak eksplodował w drugiej połowie, gdzie zdobył 21 ze swoich 24 punktów i poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

Główny trener Andre Chevalier powiedział, że Pippen nie był wystarczająco agresywny w pierwszej połowie, ale zachęcił go, aby po prostu oddał strzały i powiedział, że jest to konieczne, jeśli chcą wygrać mecz. Pippen posłuchał rad swojego trenera i ostatecznie zdobył sześć trójek.

Pippena wspierał kolega z drużyny Bryce Cofield, który zdobył 15 punktów i wykonał kluczową pracę przy zabezpieczeniu desek, co było również głównym orędownikiem niewielkiego zwycięstwa Sierra Canyon.

Tego typu występu oczekuje się od Justina Pippena, który w poprzednich meczach pokazał już, że może być liderem zespołu w ataku. Ponadto jest to coś, czego potrzebuje jako senior, gdy pod koniec tego sezonu chce przejść z gry w szkole średniej do koszykówki w college’u.

Syn Scottiego i Larsy Pippen ma już wiele ofert od najlepszych programów koszykarskich w kraju, takich jak Texas A&M, Stanford i Uniwersytet Kalifornijski w Santa Barbara. Co więcej, odwiedził także inne szkoły, aby pomóc mu podjąć decyzję, kiedy nadejdzie czas, aby zapisać się na studia. Będzie musiał podjąć trudną decyzję, ale ma przed sobą świetlaną przyszłość w koszykówce.