Lamar Jackson ostro krytykowany przez fanów za słaby występ w pierwszej połowie meczu z Chiefs: „Dak Prescott jest MVP”

Wymarzony scenariusz mistrzostw AFC Lamara Jacksona i Baltimore Ravens do przerwy zamienił się w koszmar.

Gospodarze schodzili na przerwę z prowadzeniem 17:7. Patrick Mahomes , Travis Kelce i ofensywa Kansas City Chiefs zdominowali obronę Ravens. Rozgrywający wykonał 20 z 25 podań na odległość 161 jardów i jedno przyłożenie do ostrego końca weterana.

Z drugiej strony, atak Jacksona i Ravens nie był w stanie odpowiedzieć z taką samą energią. W pierwszej kwarcie rozgrywający miał dwie świetne akcje. Dokonał bohaterskiej ucieczki, po czym rzucił piłkę w dół boiska i zdobył przyłożenie decydujące o wyniku meczu.

Wcześniej w wyścigu utrzymał go przy życiu dzięki niesamowitemu biegowi na 4. i 1. Jednak poza tymi dwoma sztukami Jacksonowi trudno było naśladować bohaterstwo Mahomesa. W pierwszej połowie wykonał 12 podań, z których wykonał tylko pięć na 67 jardów i jedno przyłożenie.

Fani w mediach społecznościowych szybko odrzucili tytuł MVP Jacksona po jego występie w pierwszej połowie. Oto niektóre z komentarzy: