Lakers okazują miłość wirusowemu filmowi z fryzurą LeBrona Jamesa dla dzieci, który chwyta za serce fanów: „Potrzebuje tylko brody”

Oficjalna strona drużyny Los Angeles Lakers na Instagramie w wzruszający sposób pokazała, jak bardzo kochają wirusowy film z fryzurą LeBrona Jamesa dla dziecka. W nagraniu widać pięcioletniego dzieciaka, który prosił, aby jego fryzura wyglądała jak supergwiazda Lakers LeBron James, ale z piorunem.

Dzieciak podkreślił jednak, że nie ma brody i tylko dlatego nie wygląda dokładnie jak 20-krotny All-Star.

Lakers zareagowali na wideo, upewniając się, że dzieciak przeszedł kontrolę wibracji i zwrócili uwagę, że broda jest jedynym wyróżnikiem.

„Potrzebuje tylko brody” – skomentował post Lakers.

Komentarz LA Lakers do posta na Instagramie

Obejrzyj wideo tutaj:

LeBron James spodziewał się, że wróci do gry przed nadchodzącym meczem LA Lakers przeciwko San Antonio Spurs

Los Angeles Lakers przegrali 128:110 z Golden State Warriors pod nieobecność LeBrona Jamesa, co podkreśliło jego znaczenie dla występów swojego zespołu.

Istnieje jednak optymizm, że czterokrotny mistrz NBA powróci na boisko dla Lakers w nadchodzącym pojedynku z San Antonio Spurs.

W oczekiwaniu na powrót swojego gwiazdora do gry, główny trener Lakers Darvin Ham wyraził pewność co do potencjalnego powrotu Jamesa:

„Dostaniemy oficjalną wiadomość (w piątek) rano i zobaczymy, ale najprawdopodobniej powinien tam być (w piątek wieczorem)”.

James zmagał się z kontuzją łydki na początku sezonu i obecnie odczuwa dyskomfort wynikający z tendinopatii strzałkowej. Chociaż nie oczekuje się, że kontuzja będzie wymagała operacji ani dłuższej nieobecności, utrzymujący się ból lewej kostki może być problematyczny dla Jamesa.

W niedzielę LeBron wziął udział w meczu All-Star, który odbył się w Indianapolis. James rozpoczął mecz, ale w pierwszej połowie zagrał tylko 14 minut, po czym wycofał się na resztę spotkania, zdobywając osiem punktów. Jego ograniczone zaangażowanie było prawdopodobnie środkiem zapobiegawczym w celu rozwiązania problemu kostki.

Jak dotąd w tym sezonie James zagrał w 49 z 57 meczów zespołu, notując imponujące liczby. Jego średnie na mecz to 24,8 punktu, 7,2 zbiórki i 7,8 asysty, a jego skuteczność to 52,0% z gry. Jego procent trzech punktów wynosi aż 39,5% i jest najlepszym wynikiem od sezonu 2012–2013.

Gdy liga wkracza w drugą połowę sezonu po przerwie na All-Star, LA Lakers niewątpliwie potrzebują, aby LeBron James wkrótce wrócił zdrowy na boisko. Zajmujący obecnie dziewiąte miejsce w ciasnej tabeli Konferencji Zachodniej, Lakers potrzebują Jamesa, aby pomógł wygrywać mecze i miał szansę na awans do play-offów.