Statystyki graczy i wyniki meczów LA Lakers vs Golden State Warriors z 22 lutego 2024 r

Los Angeles Lakers wznowili sezon w czwartek wyjazdowym meczem z Golden State Warriors . Lakers przystąpili do pojedynku z pewnym impetem po swojej stronie. Przed przerwą na All-Star mają passę trzech zwycięstw z rzędu i wygrali siedem z ostatnich 10 meczów.

Z drugiej strony Warriors grali dobrze w ostatnich 10 konkursach przed przerwą na All-Star. W tym czasie mają bilans 8-2 i awansowali w rankingach Konferencji Zachodniej. Klay Thompson wszedł z ławki w ostatnim meczu przed przerwą i zdobył 35 punktów.

Czwartkowy mecz był dopiero drugim starciem obu drużyn w tym sezonie. Lakers wygrali pierwszy mecz 145-144 po podwójnej dogrywce 27 stycznia. Spotkają się ze sobą jeszcze dwa razy w dalszej części sezonu, 6 marca i 9 kwietnia.

Statystyki graczy i wyniki meczów LA Lakers vs Golden State Warriors

Statystyki i wyniki zawodników LA Lakers

Anthony Davis spisał się znakomicie dla Los Angeles Lakers w pierwszej połowie, zdobywając 19 punktów, dziewięć zbiórek i trzy bloki. D’Angelo Russell dodał 10 punktów, trafiając 4 z 11 celnych trafień, a Austin Reaves dodał 11 punktów i trzy asysty.

Statystyki i wyniki graczy Golden State Warriors

Steph Curry poprowadził Golden State Warriors w pierwszej połowie. Curry zakończył mecz z 25 punktami, trafiając 9 z 12 celnych strzałów z gry. Trayce Jackson-Davis dodał 13 punktów i dwie zbiórki z ławki rezerwowych.

Gary’ego Paytona II DNP

Obserwuj tę przestrzeń, gdy historia się rozwija. Wszystkie statystyki i wyniki w pudełkach zostaną zaktualizowane na koniec gry.