„Po prostu przejdź na emeryturę, bracie”: okrzyki kibiców dodają soli nieszczęściom Jordana Poole’a podczas pieczeni na Twitterze NBA

Jordan Poole ma trudny pierwszy sezon w Washington Wizards. W środowy wieczór Poole został wygwizdany przez kibiców gospodarzy na stadionie Capitol One Arena. Fani nie byli zadowoleni, gdy w 25. minucie meczu z Cleveland Cavaliers strzelił bezbramkowo.

Na niecałe cztery minuty przed końcem meczu Wizards przegrywali zaledwie czterema punktami z Cavaliers. Poole ma piłkę poza łukiem, którego broni Sam Merrill. Próbował otrząsnąć się z obrońcy, po czym cofnął się i oddał mocny, żelazny rzut za trzy punkty.

Były mistrz NBA nie zdobył wówczas żadnego punktu, a jego niecelny strzał sprawił, że kibice zwrócili się przeciwko niemu. Na arenie rozległo się chóralne buczenie, gdy Cavaliers zakończyli mecz i zwyciężyli 114-106. Wizards w sezonie spadli do 9-41.

Jordan Poole zakończył mecz z zerem punktów, dwoma zbiórkami, pięcioma asystami i jednym przechwytem w ciągu 25 minut akcji. Poole trafił 0 na 5 z podłogi, w tym 0 na 4 po strzale zza łuku. Był to jego pierwszy mecz bezbramkowy dla Washington Wizards i fani w Internecie kpili z niego z tego powodu.

Jeden z fanów posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​Poole musi przejść na emeryturę:

„Jordan Poole po prostu odchodzi na emeryturę, bracie”.

Ten fan jest zdezorientowany, ponieważ było mu smutno z powodu Poole’a, ale przypomniał sobie, że on też zarabia dużo pieniędzy:

„Patrzenie na to po prostu boli. Nie mogę sobie wyobrazić, co on czuje w swojej głowie. Ale mimo to zarabia też 30 milionów dolarów rocznie, nieważne.

Inny fan miał inne odczucia:

„W pewnym sensie mi go szkoda, że ​​wszyscy za bardzo nienawidzą lila”.

Oto inne memy i reakcje fanów Wizards wygwizdujących bezbramkowy występ Jordana Poole’a :

Pierwszy sezon Jordana Poole’a w Waszyngtonie był katastrofalny

Pierwszy sezon Jordana Poole'a w Waszyngtonie jest po prostu rozczarowujący.
Pierwszy sezon Jordana Poole’a w Waszyngtonie jest po prostu rozczarowujący.

Wielu fanów było zszokowanych faktem, że Golden State Warriors sprzedali Jordana Poole’a Washington Wizards w zamian za Chrisa Paula. Poole był jednym z najlepszych młodych graczy w NBA, a Paul był starzejącą się gwiazdą. Do transakcji doszło również sezon po tym, jak Draymond Green uderzył Poole’a na treningu.

24-letni obrońca był bardzo podekscytowany faktem, że w końcu będzie miał własną drużynę bez Steph Curry, Klaya Thompsona i Greena. Jednak pierwszy sezon Poole’a w Waszyngtonie nie ułożył się zbyt dobrze. Jego średnie notowania to 15,9 punktu, 2,3 zbiórki, 3,6 asysty i 1,0 przechwytu, co nie jest strasznymi statystykami.

Wizards płacą mu jednak w tym sezonie blisko 30 milionów dolarów, a kończy właśnie pierwszy rok czteroletniego kontraktu wartego 128 milionów dolarów. Trafia także zaledwie 40,4% z gry i 29,7% z rzutu za trzy punkty. Nie pomaga fakt, że Waszyngton notuje porażki i należy do najgorszych drużyn w NBA.