Dziewczyna Jordana Clarksona, Maggie Lindemann, olśniewa swoim zegarkiem Rolex za 119972 dolarów na luksusowych wakacjach

Jordan Clarkson, obrońca jazzu z Utah, udostępnił na Instagramie zdjęcie ze swoją dziewczyną, amerykańską piosenkarką i autorką tekstów Maggie Lindemann. Na zdjęciu Maggie splata włosy Jordan, gdy nosi zegarek Rolex Day-Date 40. Zegarek kosztuje 119 972 dolarów na Chrono24.

Historia Jordana Clarksona na Instagramie przedstawiająca go ze swoją dziewczyną Maggie Lindemann

Lindemann ma 25 lat, działa w branży muzycznej od 2015 roku. Urodziła się w Dallas w Teksasie w niemiecko-szkockiej rodzinie. Lindemann zaczęła publikować filmy w popularnej wówczas aplikacji społecznościowej Keek, zyskując wielu obserwujących.

W wieku 16 lat Maggie Lindemann przeprowadziła się do Los Angeles, aby kontynuować karierę muzyczną. Dziewczyna Jordana Clarksona wydała swój pierwszy singiel we wrześniu 2015 roku i od tego czasu jest bardzo aktywna. Jej najnowszy singiel „Hostage” ukazał się w styczniu 2024 roku.

Para zaczęła się spotykać latem 2022 roku. Po przyjęciu, w którym oboje uczestniczyli, nawiązali kontakt za pośrednictwem Instagrama i wkrótce potem zaczęli się spotykać. Lindemann pochwaliła Clarkson za to, że bardzo ją wspierała i uczestniczyła we wszystkich jej wydarzeniach.

Występ Jordana Clarksona w tym sezonie

Aż do przerwy w All-Star Jordan Clarkson notował w tym sezonie średnio 17,3 punktu, 4,8 asyst i 3,3 zbiórek na mecz wchodząc z ławki rezerwowych. W 46 rozegranych meczach trafiał 41,5% z gry i 29,9% zza łuku.

Clarkson przeszedł do historii 1 stycznia, stając się pierwszym zawodnikiem Utah Jazz , który w sezonie zasadniczym zanotował triple-double w 5801 dni. Na około dwie minuty przed końcem meczu przeciwko Dallas Mavericks na własnym boisku Clarkson zebrał swoje 10. zbiórkę. 31-latek zakończył mecz tego wieczoru swoim triple-double wynoszącym 20 punktów, 10 zbiórek i 11 asyst w wygranym 127-90 meczu z Luką Donciciem i Mavericks.

Choć nie był to jak dotąd najlepszy sezon dla Clarksona, wchodząc na ławkę rezerwowych, przez cały sezon był wzmocnieniem drużyny Utah. Jazz będzie jednak potrzebował więcej, aby zakwalifikować się do play-offów w tym sezonie.

Obecnie Jazz zajmują 11. miejsce w Konferencji Zachodniej i zdołali wygrać tylko trzy z ostatnich 10 meczów. Obecnie Utah znajduje się poza rozgrywkami play-in i ma passę czterech porażek z rzędu po porażce z Golden State Warriors 15 lutego przed przerwą na All-Star.

W meczu Jordan Clarkson zanotował 13 punktów, dwie zbiórki i dziewięć asyst w przegranej akcji, co dało łączny wynik Jazza do 137 w porównaniu z końcowym wynikiem Warriors wynoszącym 140.