Jimmy Butler kołysze prezentem od Camili Cabello wzburza fanów NBA: „Rachel Nichols uderza w powietrze”

Napastnik NBA All-Star Jimmy Butler poruszył specjalną koszulką z Miami, którą podarował mu amerykańska piosenkarka i autorka tekstów Camila Cabello, wchodząc na pokład samolotu lecącego z drużyną do Dallas, co wywołało burzę fanów NBA w mediach społecznościowych.

Przed wtorkowym meczem Heat przeciwko Detroit Pistons Cabello, twórca hitu „Havana”, podarował Butlerowi koszulkę z Miami z numerem 22 na plecach i napisem „I Luv It”, uważanym za tytuł jej następnego singla.

34-letnia gwiazda NBA miała na sobie tę koszulkę podczas rozgrzewki przed meczem i po czwartkowym meczu z Mavericks w Dallas.

Fani NBA zauważyli gest Butlera i podzielili się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.

Reakcja na Instagramie 10

Jimmy Butler i Miami Heat wydają się kontynuować dobrą passę w meczu przeciwko Dallas

Jimmy Butler i Miami Heat chcą wygrać trzeci mecz z rzędu, zmierząc się z Mavericks w meczu wyjazdowym, który odbędzie się w czwartek w American Airlines Center w Dallas w Teksasie.

The Heat zajmują obecnie szóste miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 35-26. Będą chcieli przedłużyć swoją zwycięską passę i wzmocnić swoje dążenie do zajęcia miejsca w pierwszej połowie konferencji, gdy sezon zasadniczy wejdzie w decydującą fazę.

We wtorek Miami wygrywa 118-110 z Detroit Pistons, a w czwartej kwarcie wystąpił Jimmy Butler , który zdobył 15 ze swoich 26 punktów w meczu, co było najlepszym wynikiem w meczu. Jego największy strzał padł na 22 sekundy przed końcem meczu, kiedy trafił za jedyne w tym meczu trzypunktowe punkty i zakończył mecz.

Sześciokrotny All-Star NBA zanotował także osiem asyst, sześć zbiórek i dwa przechwyty w 37 minutach gry.

Dwucyfrową liczbę punktów dla Heat zdobyli także Bam Adebayo i Duncan Robinson (18), a Terry Rozier 17. Caleb Martin miał 15, a debiutant Jaime Jaquez Jr. – 11 punktów.

Trener Miami, Erik Spoelstra, mówił o zwycięstwie i jego wpływie na dalszy rozwój drużyny.

Za pośrednictwem ESPN udostępnił:

„W ciągu następnych 21 meczów prawdopodobnie będzie ich wiele. Po prostu tak to teraz wygląda. Wszyscy walczą o miejsce w play-offach.”

Dodawanie:

„W tej chwili robimy wszystko, co konieczne”.

Heat ostatnio notują imponującą passę, wygrywając 11 z ostatnich 14 meczów i plasując się w środku stawki w Konferencji Wschodniej. Wcześniej przegrali siedem z rzędu.

Jimmy Butler jest liderem zespołu w bieżącym sezonie, notując średnio 21,8 punktu, 5,5 zbiórki, 4,8 asyst i 1,4 przechwytu w 33,9 minuty w 41 meczach.

Heat są aktualnymi mistrzami Konferencji Wschodniej , którzy w zeszłym sezonie dotarli do finałów NBA z ósmym miejscem w tabeli.