James Harden zwraca uwagę na pieczeń Crypto.com komika Druskiego: „Na szczęście nie jesteśmy na ulicach”

Komik Druski był jednym z obecnych, gdy drużyny dzwoniły do ​​domu Crypto.com Arena w Los Angeles, Jamesa Hardena Clippers pod wodzą i Lakers zmierzyli się ze sobą w niedzielny wieczór. Podczas przedmeczowej rozgrywki Druski, a w prawdziwym życiu Drew Desbordes, beztrosko bawił się z Hardenem.

Druski nawet udokumentował „gadanie o śmieciach”, w którym powiedział Hardenowi: „Masz szczęście, że nie jesteśmy na ulicach” w swojej historii na Instagramie, opisując to dokładnie tym, co powiedział.

Druski opublikował zabawną pogawędkę z Jamesem Hardenem na swojej historii na Instagramie.

Chwilę później Harden udostępnił historię IG.

James Harden szybko udostępnił historię Druskiego na Instagramie.

Nie trzeba dodawać, że zarówno Harden, jak i Druski są dobrymi przyjaciółmi, a Harden był typem sportowca, w którym liczyły się uprzejmości.

James Harden, Los Angeles Clippers mieli pecha w meczu z LA Lakers

Chociaż James Harden ma „szczęście”, że on i Druski nie byli na świeżym powietrzu, kiedy spotkali się w niedzielny wieczór, LA Clippers mieli jakiegoś pecha w drugim starciu w sezonie z rywalem z drugiego miasta, LA Lakers.

Lakers wygrali 106:103, mimo że w czwartej kwarcie stracili 10-punktową przewagę.

Clippers mieli okazję doprowadzić do dogrywki, ale nieudana trójka Normana Powella wyleciała z obręczy po ostatniej syrenie.

LeBron James zapytany przez reporterów o chybienie sprzęgła, pomyślał, że strzał powinien wpaść.

– Nadgodziny – powiedział James. „Wyglądało na to, że na pewno było dobrze. Bezpośrednio na linii.”

Zwycięstwo przerwało passę czterech porażek Lakersów, co wielu uważało za nietypowe dla drużyny, która właśnie wygrała sezonowy turniej NBA.

Jednak James, który zdobył 25 punktów w 11 z 19 oddanych strzałów, osiem zbiórek, siedem asyst i jeden przechwyt, jest świadomy, że wszystko musi zostać dopracowane, ponieważ Lakers właśnie wygrali po raz czwarty w ostatnich 14 meczach, tuż po objęciu władzy w NBA .

„Musimy nadal się poprawiać” – powiedział James. „Spróbuj wykorzystać to, żeby katapultować trochę lepiej. Lepsza gra z naszej strony, ale to wciąż nie umniejsza faktu, jak graliśmy przez ostatnie 11, 12 meczów.

Harden zdobył tylko 15 punktów przy 4 z 13 oddanych celnych strzałów, w tym fatalny 1 na 6 z rzutu za dwa punkty, ale miał za to dziewięć asyst, cztery zbiórki i jeden blok.

Paul George i Ivica Zubac poprowadzili walkę dla Clippers, zdobywając po 22 punkty, a Zubac również zebrał 19 zbiórek.