„Jalen Johnson to on”: tenisowy sensacja Ben Shelton reaguje na wschodzącą gwiazdę Hawks, która plakatuje wsad do Cheta Holmgrena

Jalen Johnson i Atlanta Hawks odnieśli w środę wielkie zwycięstwo nad OKC Thunder, co dało drużynie tak potrzebną dynamikę na rozpoczęcie roku. Obecnie Hawks (14-19) zajmują dziesiąte miejsce w Konferencji Wschodniej, po środowym zwycięstwie z passą dwóch zwycięstw z rzędu. Oprócz zwiększenia dynamiki Jalen Johnson miał także wieczór w karierze.

Były Duke Blue Devil zdobył 28 punktów, gdy miał kłopoty z faulami, pomagając drużynie Atlanta Hawks zapewnić sobie zwycięstwo 141-138 nad Thunder 23-10. Porażka sprawiła, że ​​Thunder o jeden mecz tracą do zajmującego pierwsze miejsce Minnesoty Timberwolves.

Hawks szybko wyszli na prowadzenie, pokonując Thunder 39-25 w pierwszej kwarcie, po czym zdołali utrzymać prowadzenie do przerwy. Pod koniec drugiej kwarty Jalen Johnson wykonał potężny wsad do Cheta Holmgrena, umieszczając dwumetrowy wsad na plakacie.

Wsad przykuł uwagę gwiazdy tenisa Bena Sheltona, który ponownie opublikował nagranie na swojej historii na Instagramie. Wraz z powtórką Shelton napisał także:

„Jalen Johnson to on” i „Na głowie Cheta”

@BenShelton na Instagramie

Patrząc na wielkie zwycięstwo Jalena Johnsona i Atlanta Hawks nad OKC Thunder

Jalen Johnson i Atlanta Hawks wygrywają z OKC Thunder, aby zespół mógł zyskać impet w końcówce sezonu . Dzięki zwycięstwu Johnson zdobył także 28 punktów w swojej karierze, mając kłopoty z faulami.

Trener Quin Snyder nie mógł grać z Johnsonem przez całe 30 minut, aby zachować ostrożność w przypadku młodej gwiazdy. Pomimo okoliczności udało mu się dodać do swoich statystyk siedem zbiórek, trzy asysty i cztery przechwyty, co zyskało uznanie fanów i analityków.

28 punktów zdobytych przez Johnsona prowadziło zespół, przy czym Trae Young zdobył 24 punkty i 11 asyst, a Dejounte Murray dodał kolejne 22 punkty. Ponadto strzelec wyborowy Bogdan Bogdanovic był w stanie dodać 23 punkty do ogólnego wyniku zespołu, gdy zespół odbił się od zwycięstwa Thunder w czwartej kwarcie.

Z drugiej strony, OKC przegrała w ostatnich 10 meczach z wynikiem 8-2. Shai Gilgeous-Alexander prowadził sposób na przegraną drużynę z 33 punktami. W swoim występie flirtował także z triple-double, zanotując 13 zbiórek i osiem asyst.

Thunder będą chcieli odrobić straty po piątkowej porażce w meczu z Brooklyn Nets, natomiast Hawks będą starali się utrzymać dobrą passę w meczu z Indianą.