Czy Jaire Alexander gra dziś wieczorem? Najświeższe informacje na temat meczu Packers CB w rundzie play-off Divisional vs. 49ers

Jaire Alexander ma jak dotąd kolejny udany sezon w Green Bay Packers. Narożnik odegrał kluczową rolę w dotarciu swojej drużyny do rundy play-off w dywizji.

Alexander w siedmiu meczach sezonu zasadniczego dla Packers zaliczył 27 odbiorów, przełamał pięć podań i dopuścił się jednej porażki. Zanotował także siedem odbiorów, jedno przerwanie podania i jeden przechwyt w meczu o dziką kartę przeciwko Dallas Cowboys, co pomogło Green Bay awansować do następnej rundy play-offów.

Fani byli jednak ciekawi, czy Alexander wystąpi w meczu rundy dywizji NFC przeciwko San Francisco 49ers w sobotę, 1 stycznia 20.

Czy Jaire Alexander gra dziś wieczorem przeciwko 49ers?

Green Bay Packers CB Jaire Alexander

Oczekuje się, że Jaire Alexander zagra w sobotę przeciwko San Francisco 49ers. Jednak rożny obrońca jest wymieniany jako wątpliwy, ponieważ zmaga się z kontuzjami barku i kostki przed pojedynkiem w rundzie dywizji.

Alexander był ograniczonym uczestnikiem wtorkowej sesji treningowej w Green Bay. Jednak w środę i czwartek nie trenował ze względu na pogłębiającą się kontuzję kostki.

Nadal nie ma potwierdzenia, że ​​Alexander wystąpi przeciwko San Francisco. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę wagę tego meczu, w obozie w Green Bay oczekuje się, że dwukrotny zawodnik Pro Bowler będzie gotowy na mecz na stadionie Levi’s, ale liczba snapów może być ograniczona.

Stan kontuzji Jaire’a Alexandra: Co stało się z Packers CB?

Alexander doznał kontuzji lewej kostki podczas zwycięstwa Green Bay 48-32 nad Dallas Cowboys w rundzie z dziką kartą. W drugiej połowie obrońca narożnika doznał kontuzji podczas próby ataku. Opuścił grę w trzeciej kwarcie, ale udało mu się wrócić.

Ponadto Alexander zmagał się w tym sezonie z kontuzją barku. Podjął tę kwestię w 9. tygodniu przeciwko Los Angeles Rams i opuścił sześć meczów.

Jak oglądać mecz 49ers kontra Packers: harmonogram telewizji i szczegóły transmisji na żywo meczu rundy dywizji NFC

Mecz posezonowy San Francisco 49ers vs. Green Bay Packers będzie transmitowany w stacji FOX. Fani nieposiadający dostępu do telewizji kablowej mogą transmitować na żywo zawody w rundzie dywizji w Fubo TV.