Na zdjęciach: Tony Parker wpada na Davida Beckhama & Kylian Mbappe podczas meczu Cavaliers vs Nets NBA Paris

Gwiazdy przybędą do miasta na mecz NBA w Paryżu pomiędzy Cleveland Cavaliers a Brooklyn Nets. Była gwiazda NBA Tony Parker był obecny na meczu i spotkał się z niektórymi z najbardziej znanych nazwisk w branży sportowej. Wśród wielkich postaci, z którymi była gwiazda San Antonio Spurs miała kontakt, była legenda piłki nożnej David Beckham. Oboje przytulili się i serdecznie przywitali.

Kylian Mbappe, jeden z najlepszych zawodników piłki nożnej, również podzielił się chwilą z francuską gwiazdą na boisku. Obaj spotkali się chwilę przed rozpoczęciem meczu.

Oto kilka filmów i zdjęć przedstawiających Parkera bawiącego się z kultowymi zawodnikami piłki nożnej.

Parker z Beckhamem pozują na Igrzyska NBA w Paryżu
Parker pozuje z Beckhamem i Ronaldo Nazario

Czterokrotny mistrz został także uhonorowany na korcie centralnym wraz z Ianem Mahinmi, Kevinem Seraphinem, Mickaelem Pietrusem i Joakimem Noahem.

Inne gwiazdy, takie jak Coco Jones, Matt Pokora, Christina Milian, Sabrina Ionescu i Pharrell Williams, były obecne, aby obejrzeć mecz.

Co stało się z Tristanem Thompsonem podczas Igrzysk NBA w Paryżu?

Cavs wygrali z Nets na Igrzyskach NBA w Paryżu w 2024 roku. Druga połowa była jednostronna, a Cleveland zwyciężył i zdominował mecz.

Kibice w Paryżu po raz pierwszy poczuli smak bójki w NBA po tym, jak Tristan Thompson wdał się w bójkę z Nicem Claxtonem. Po tym, jak Claxton trafił do kosza, zadrwił z Thompsona w drodze na drugą stronę kortu. Wielki zawodnik Cavs pobiegł na drugą stronę i wpadł na młodszego środkowego za to, że go wyśmiewał. Wielki zawodnik Nets natychmiast po uderzeniu upadł na podłogę i doszło do bójki.

Thompson musiał być powstrzymywany przez sędziów, a później został wyrzucony z gry. Został ukarany rażącym faulem 2 za niepotrzebne wpadnięcie na Claxtona. Obejrzyj przebieg rozgrywki poniżej:

Thompson miał tylko 10 minut gry i zdobył tylko jeden punkt w całym meczu. Claxton wykorzystał go najlepiej, gdy zakończył grę i zaliczył double-double. W 33 minuty gry zdobył 13 punktów i 11 zbiórek.

Cavs śmiały się jednak ostatni i zakończyli mecz zwycięstwem 111-102. Cam Thomas i Mikal Bridges dali z siebie wszystko, aby wygrać, zdobywając po 26 punktów. Ich skuteczność nie była jednak wystarczająca, ponieważ Donovan Mitchell w meczu przeciwko Nets zdobył 45 punktów. Caris LeVert dodał 21 punktów z ławki rezerwowych.