Statystyki i oceny graczy Golden State Warriors vs Philadelphia 76ers z dnia 8 lutego 2024 r.

W środę Golden State Warriors zmierzyli się z Philadelphia 76ers po raz drugi i ostatni w tym sezonie. Golden State, które w pierwszym spotkaniu wygrało 119:107, chciało pokonać pozbawioną kadr drużynę gospodarzy, która nie miała aktualnego MVP Joela Embiida . „The Process” nie zagrał od czasu kontuzji kolana podczas pierwszego spotkania z Warriors.

Mimo że grali bez MVP, 76ers wyszli na prowadzenie 22-15 po pierwszych 12 minutach meczu. Warriors odpowiedzieli, pokonując Filadelfię w kolejnych dwóch kwartach wynikiem 76-46 i przed ostatnią kwartą uzyskali przewagę 91-68.

Steph Curry ma za sobą udany wieczór, trafiając zaledwie 2 z 7 rzutów do kosza z gry, w tym 1 z 4 z głębi pola, zdobywając dziewięć punktów. Jonathan Kuminga i Andrew Wiggins podjęli walkę o punktację, zdobywając łącznie 37 punktów przy 17-26 strzelaniach. Poduszka wystarczyła Warriors, aby utrzymać 76ers na dystans.

W czwartej kwarcie Filadelfia oddała ostatnie tchnienie i objęła prowadzenie, ale miała zbyt wiele akcji przeciwko sobie. Prowadzenie było już zbyt duże, a kluczowi gracze 76ers mieli problemy z trafianiem strzałów. Golden zakończył sezon zwycięstwem 127-104 i zapewnił sobie zwycięstwo w sezonie.

Statystyki zawodników meczu Golden State Warriors vs Philadelphia 76ers

Statystyki graczy Golden State Warriors

Nierówne zwycięstwo pozwoliło Warriors na zagłębienie się w ławkę rezerwowych. Wszyscy aktywni gracze dopasowali się do Dubs w ich zwycięstwie nad 76ers.

Rzadko się zdarza, aby drużyna Bay Area wygrała mecz, a Steph Curry nie zdobył co najmniej 10 punktów. Udało im się to w środę, gdy pozostali gracze wzmocnili się, a ich przeciwnicy walczyli.

Statystyki zawodników Philadelphia 76ers

Podobnie jak Warriors, również 76ers opróżnili swoje ławki rezerwowych. Każdy dostępny gracz widział co najmniej pięć minut w przegranej. Problemy Tyrese’a Maxeya sprawiły, że gospodarze nie mogli uznać meczu za zacięty, z wyjątkiem pierwszej kwarty.

Oceny graczy w grze Golden State Warriors

10 z 13 zawodników Warriors uzyskało pozytywną ocenę netto podczas miażdżącego zwycięstwa nad 76ers w środę. Jonathan Kuminga , który przez ostatnie trzy tygodnie spisał się wyjątkowo, rozegrał kolejny świetny mecz. Skończył z najwyższą w grze oceną zaawansowaną 42,4.