„Upadł, podziwiając piękno swojej dziewczyny” – Stefanos Tsitsipas spada z krzesła podczas starcia Pauli Badosa Qatar Open 1R bawią fanów

Stefanos Tsitsipas przypadkowo spadł z krzesła, oglądając rywalizację swojej dziewczyny Pauli Badosa w meczu pierwszej rundy turnieju Qatar Open 2024, co rozbawiło fanów tenisa.

Badosa powróciła na kort tenisowy w Katarze po wycofaniu się z mistrzostw Hua Hin podczas meczu drugiej rundy z Dianą Shnaider z powodu kontuzji dolnej części pleców. Kontuzja uniemożliwiła jej także udział w Abu Dhabi Open.

Paula Badosa rozpoczęła swój występ w Qatar Open meczem w pierwszej rundzie z kwalifikantką Ashlyn Krueger. Ta pierwsza dominowała w pierwszym secie i zapewniła Amerykance zwycięstwo 6:3. Jednak w drugim secie Krueger odrobił straty i wygrał 6:4. Badosa prowadził w trzecim secie 4:2, gdy deszcz przerwał grę, co zmusiło zawodnika do zawieszenia.

Choć akcja na korcie była emocjonująca, to w drugim secie uwagę przykuł chłopak Pauli Badosy, Stefanos Tsitsipas. Siedział z drużyną Hiszpana, kiedy przypadkowo spadł z krzesła, zabawiając kilku fanów.

Fani tenisa byli zachwyceni i rozbawieni, gdy zobaczyli, jak Grek spada z krzesła. W mediach społecznościowych podzielili się swoją radością.

Jeden z fanów żartobliwie zasugerował, że Tsitsipas poślizgnął się, ponieważ „podziwiał piękno” Badosy.

„Upadłem, podziwiając piękno swojej dziewczyny, to prawda” – napisał fan na X.

Inny fan w zabawny sposób zauważył, że pomimo tego, że jest „elitarnym sportowcem” o wyjątkowej zwinności, Stefanos Tsitsipas jest „raczej niezdarny”.

„Jak na elitarnego sportowca o niesamowitym ruchu jest raczej niezdarny!” – stwierdził fan.

Oto kilka innych reakcji fanów:

Spojrzenie na sezon 2024 Pauli Badosa

Paula Badosa na Australian Open 2024

Paula Badosa miała sezon 2023 pełen kontuzji, doznała kontuzji uda, kontuzji odwodziciela, a nawet złamania kręgosłupa. Jej ostatni występ w sezonie miał miejsce na Mistrzostwach Wimbledonu.

Nazwisko Badosy zostało również wylosowane w Canadian Open i US Open, ale nie mogła wziąć udziału w żadnym z turniejów.

Hiszpanka rozpoczęła sezon 2024 w Adelaide International. Jednak jej sezon rozpoczął się rozczarowująco, ponieważ przegrała w pierwszej rundzie, przegrywając 6:3, 2:6, 3:6 z Bernardą Perą.

Podczas pierwszego Wielkiego Szlema w tym roku, Australian Open, Badosa pokonała w pierwszej rundzie Taylor Townsend 6:1, 6:3. Następnie w kolejnej rundzie pokonała Anastazję Pawluczenkową 6:2, 6:3. Jednak kampania Badosy w Melbourne dobiegła końca, gdy w trzeciej rundzie została pokonana przez Amandę Anisimovą .

Po występie w Australian Open Paula Badosa wzięła udział w mistrzostwach Hua Hin. Swoją kampanię rozpoczęła od zaciętego zwycięstwa nad Lanlaną Tararudee, wygrywając 3:6, 6:4, 6:1. Niestety musiała wycofać się podczas meczu drugiej rundy z Dianą Shnaider z powodu kontuzji dolnej części pleców.

Badosa miała następnie zmierzyć się z Anheliną Kalininą na Abu Dhabi Open, ale po raz kolejny musiała wycofać się z turnieju z powodu utrzymującej się kontuzji dolnej części pleców, której doznała w Hua Hin.