Fani oskarżają zawodników Ravens o „nieczystą grę” po brzydkiej końcówce pierwszej połowy meczu z Chiefs w meczu o mistrzostwo AFC

Kansas City Chiefs i Baltimore Ravens walczą w meczu o mistrzostwo AFC, w którym każdy błąd jest spotęgowany.

Po stosunkowo czystej pierwszej i połowie kwarty, podczas której Patrick Mahomes i Lamar Jackson podali podania po przyziemieniu, Baltimore oddało piłkę Chiefs na niecałe dwie minuty przed końcem.

Obrona Baltimore rozpadła się, gdy zostali ukarani dwiema niepotrzebnymi karami za niestosowne zachowanie, co dało Chiefs dodatkowe 30 jardów (w obu przypadkach kary po 15 jardów) i skierowało ich w pole karne.

Po dwóch trafieniach Mahomesa jeden z kibiców uważa, że ​​obrona Baltimore zaczyna grać nieczysto.

„Kruki zaczynają grać nieczysto”.

Inni kibice podzielili się swoimi przemyśleniami na temat dwóch niepotrzebnych kar za brutalne zachowanie, za które ukarano obronę Baltimore.

Fani mają różne zdania na temat obu kar. W końcówce drugiej połowy Chiefs zdołali wejść w pole karne i zwiększyć prowadzenie.

Chiefs zdominowali pierwszą połowę przeciwko Ravens

Mistrzostwa AFC – Kansas City Chiefs przeciwko Baltimore Ravens

Patrick Mahomes i Chiefs zdominowali pierwszą połowę na stadionie M&T Bank, zdobywając łącznie 221 jardów w porównaniu do 110 jardów w Baltimore.

Lamar Jackson wykonał zaledwie pięć ze swoich 12 podań na 67 jardów i przyłożenie, podczas gdy Mahomes wykonał 20 ze swoich 25 na 161 jardów i przyłożenie.

Chiefs również byli w posiadaniu piłki, mając na koncie 43 odtworzenia w porównaniu do 22 rozegranych przez Baltimore, a czas posiadania piłki wynosił od 20:39 do zaledwie 9:21.

Jak dotąd wszystko poszło zgodnie z planem dla Chiefs, ale nigdy nie wypada to z rywalizacji z drużyną taką jak Baltimore, która była najlepszą drużyną w sezonie zasadniczym.

Muszą powstrzymać się od kar, w przeciwnym razie Mahomes i Chiefs awansują do Super Bowl.