Donald Trump Jr. używa mema Chrisa Paula, aby strzelać do Nikki Haley podczas prawyborów prezydenckich Partii Republikańskiej w 2024 r.

Chris Paul z Golden State Warriors przyłapał Donalda Trumpa Jr. w niedzielę podczas prawyborów prezydenckich Partii Republikańskiej w 2024 roku. Trump wykorzystał mema z Paulem, aby skrytykować Nikki Haley, która przeciwstawia się Donaldowi Trumpowi w wyścigu o kandydaturę partii na prezydenta.

W poście na swoim oficjalnym koncie X Trump Jr. udostępnił mem przedstawiający CP3 z półfinału Konferencji Zachodniej w 2022 r., gdy był jeszcze zawodnikiem Phoenix Suns. To był wirusowy zrzut ekranu przedstawiający weterana, który oddał strzał, zmniejszając przewagę Dallas Mavericks do 42 punktów.

Było to w pewnym sensie adekwatne do bieżących wyników głównych wyników. Były POTUS przyjął już 244 delegatów po zwycięstwie w Idaho, Iowa, Michigan, Missouri, Nevadzie, New Hampshire, Południowej Karolinie i Wirginii.

Z drugiej strony Haley zdobyła tylko 43 delegatów i wygrała tylko w Dystrykcie Kolumbii. Trump senior potrzebuje jeszcze 1215 delegatów, aby zostać kandydatem Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w 2024 r.

Oto Trump Jr. strzelający do Haley, używając mema Paula:

Mem Chrisa Paula pochodzi z półfinału Konferencji Zachodniej w 2022 roku. Paul nadal grał w Phoenix Suns, a przed siódmym meczem seria prowadziła 3:3. Suns mieli przewagę na własnym boisku, ale Luka Doncic i Dallas Mavericks mieli inne plany.

Doncic zdominował Suns w siódmym meczu, a w pewnym momencie nawet pokonał całą drużynę. Przewaga wzrosła do 46 punktów, a Paul w czwartej kwarcie trafił za trzy punkty i zmniejszył prowadzenie do 42 punktów. Mavs wygrali serię zwycięstwem 123-90 w Footprint Center w Phoenix.

Nowy mem Chrisa Paula?

Nowy mem Chrisa Paula mógł narodzić się w niedzielę w Bostonie.

Golden State Warriors chcieli w niedzielę rozegrać cztery mecze wyjazdowe przeciwko Boston Celtics. Warriors przystąpili do meczu z dobrą passą, odnosząc osiem zwycięstw w ostatnich 10 meczach. Celtics również grali bardzo dobrze i mieli serię 10 zwycięstw z rzędu.

Golden State upadło po tym, jak Jaylen Brown zdobył 19 punktów w pierwszej kwarcie. Celtics po szalonej serii 61-17 zakończyli pierwszą połowę prowadzeniem 82-38. W tym momencie było już po meczu, gdyż obaj trenerzy wycofali swoje startery w trzeciej kwarcie.

Nowy mem o Chrisie Paulu mógł narodzić się na początku trzeciej tercji, kiedy jego ustawienie zmniejszyło prowadzenie Celtics do 46 punktów. Klip stał się wirusowy na X, a kilku fanów przezabawnie trollowało CP3.